wyszukanie zaawansowane

Siłownia

Konrad Gaca podbił Warszawę!

informacja prasowa
03.03.2014

Wielki sukces Konrada Gacy! 1 marca znany dietetyk i trener otworzył w Warszawie swoje centrum odchudzania Gaca Centrum. Przez dwa dni centrum przy ul. Puławskiej 423 odwiedziło kilka tysięcy ludzi. Na trzech poziomach mogli poćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie pod okiem ekspertów, skonsultować się z fachowcami i spróbować zdrowych koktajli. Wśród ćwiczących znalazła się m.in. Danuta Błażejczyk, która z Konradem Gacą zgubiła już 30 kilogramów. Nie zabrakło też Mariusza Pudzianowskiego, który z Konradem Gacą pracuje już od kilku lat.

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2015-01-06 06:08:48
~Kucynka1

Kiedy powstanie takie centrum w Łodzi?

2014-11-10 17:41:43
~PATI

Jeżeli chcesz odchudzić się zdrowo, bezpiecznie i na stałe skorzystaj z programu naszego centrum redukcji wagi. Oferujmy bezpłatne konsultacje przez cały czas odchudzania a także po jego zakończeniu. Nie musisz opuszczać posiłków. Możesz jeść trzy posiłki dziennie i jeszcze dwie przekąski! Dołącz do tysięcy zadowolonych osób które nie tyją po zakończeniu odchudzania Wchodząc na stronę idealnafigura.com/gberes

2014-10-27 16:21:12
~jacek

ja zasczepilem sie trojbojem silowym, na kanale YT sporo o tym, trzeba znalezc PEREKO Team

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.