wyszukanie zaawansowane

Filmy

Możesz we własnym salonie spalić nawet 500 kalorii w godzinę, doskonale się przy tym bawiąc. Kinect dla konsoli Xbox 360 jest tutaj, żeby pomóc Ci otrząsnąć się z zimowego skostnienia
 • kinekt_2_1.flv

  Rozgrzewka z Kinect Fitness

  Teraz możesz ćwiczyć bez wychodzenia z domu! Zobacz, jak wygląda rozgrzewka z Kinect Fitness.

 • yourshapefitnessevolved2_pegi-3__720p30_st_6300kbps.flv

  Your Shape: Fitness Evolved 2012

  „Your Shape: Fitness Evolved 2012” to dobra zabawa i uniwersalny program fitnessowy w jednym, przynoszący prawdziwe rezultaty. Przed Toba ponad 90 godzin zróżnicowanej sesji treningowej, którą możesz dowolnie rozplanować, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

 • kinectsports_secondseason_polish_pegi-7_720p30_6100kbps.flv

  Kinect Sport - Second Season

  To wyjątkowa zabawa dla całej rodziny lub w gronie przyjaciół na każdym poziomie umiejętności. To także dobry wybór dla tych, którzy chcą osiągać coraz wyższe cele. Nowe osiągnięcia, emocjonujące zadania i odblokowywane nagrody zapewniają moc wyzwań i niepowtarzalnych wrażeń każdemu graczowi, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 • kinectsports_seasontwo_announce_polish_pegi-7_720p30_st_6100kbps.flv

  Kinect Sports: Season Two

  Baw się razem z rodziną i przyjaciółmi, wykorzystując swoje ciało i głos w sportowych zmaganiach! Zdobądź bazę, uderz driverem lub zaserwuj asa w kolejnej odsłonie najpopularniejszej produkcji stworzonej z myślą o kontrolerze Kinect — „Kinect Sports: Season Two” — dostępnej wyłącznie na Xbox 360 Kinect.

 • dancecentral2_polish_pegi-12_720p30_st_6100kbps.flv

  Dance Central 2

  Przygotuj się na kontynuację bestsellerowej gry tanecznej na Xbox 360 Kinect! Czołowi twórcy muzycznych gier wideo ze studia Harmonix poszerzyli uniwersum „Dance Central” o tryb symultanicznej rozgrywki wieloosobowej, polecenia głosowe oraz całkiem nowe układy taneczne do przebojowej ścieżki dźwiękowej zawierającej utwory m.in. takich wykonawców, jak: Usher, Rihanna, Lady Gaga, Nicki Minaj, Bruno Mars, Daft Punk czy Montell Jordan

 • kinect_fitness.flv

  Kinect Fitness - co to takiego?

  Nie masz ochoty męczyć się na zajęciach fitness? Spróbuj tego!