wyszukanie zaawansowane

Fototematy

W Galerii Mokotów odbyła się poranna rozgrzewka Kinect Fitness. Na promocji gier fitness pojawiły się między innymi Olga Borys i Agnieszka Cegielska. Sylwetki obu Pań powinny być wystarczającą zachęta do rozpoczęcia zabawy z Kinect dla konsoli Xbox 360.
 • Poranna rozgrzewka

  Koniec z szukaniem wymówek! Teraz nie musisz już wychodzić z domu, żeby o siebie zadbać. Możesz we własnym salonie spalić nawet 500 kalorii w godzinę, doskonale się przy tym bawiąc.

 • Świetna zabawa z Kinect dla konsoli Xbox 360

  Zaproś do zabawy rodzinę i we własnym salonie sprawdź kto jest najlepszy. Możesz grać w siatkówkę, szaleć na nartach, a nawet tańczyć zumbę! Zobacz, jak świetnie możesz bawić się dzięki Kinect!

 • Poranna rozgrzewka Kinect Fitness

  W Galerii Mokotów odbyła się poranna rozgrzewka Kinect Fitness. Gry ruchowe na konsolę Xbox 360 to dobra zabawa i uniwersalny program fitnessowy w jednym, przynoszący prawdziwe rezultaty.

 • Dance Central 2

  Przygotuj się na kontynuację bestsellerowej gry tanecznej na Xbox 360 Kinect! Czołowi twórcy muzycznych gier wideo ze studia Harmonix poszerzyli uniwersum „Dance Central” o tryb symultanicznej rozgrywki wieloosobowej, polecenia głosowe oraz całkiem nowe układy taneczne

 • Kinect Sports: Season Two

  Baw się razem z rodziną i przyjaciółmi, wykorzystując swoje ciało i głos w sportowych zmaganiach! Zdobądź bazę, uderz driverem lub zaserwuj asa w kolejnej odsłonie najpopularniejszej produkcji stworzonej z myślą o kontrolerze Kinect — „Kinect Sports: Season Two” — dostępnej wyłącznie na Xbox 360 Kinect

 • Your Shape: Fitness Evolved 2012

  „Your Shape: Fitness Evolved 2012” to dobra zabawa i uniwersalny program fitnessowy w jednym, przynoszący prawdziwe rezultaty. Przed Tobą ponad 90 godzin zróżnicowanej sesji treningowej, którą możesz dowolnie rozplanować, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

12