wyszukanie zaawansowane

Fototematy

Kinect Sports: Season Two

Kinect Sports: Season Two

fot. Microsoft Kinect

1/7

Baw się razem z rodziną i przyjaciółmi, wykorzystując swoje ciało i głos w sportowych zmaganiach! Zdobądź bazę, uderz driverem lub zaserwuj asa w kolejnej odsłonie najpopularniejszej produkcji stworzonej z myślą o kontrolerze Kinect — „Kinect Sports: Season Two” — dostępnej wyłącznie na Xbox 360 Kinect. Gra oferuje emocjonującą rozgrywkę w sześciu nowych, ekscytujących dyscyplinach sportowych, podrywając całą rodzinę z kanapy i zamieniając salon w światowej klasy arenę sportową, na której królują intuicyjna rozgrywka z wykorzystaniem całego ciała oraz przyjacielska rywalizacja. „Kinect Sports: Season Two” to kontynuacja bestsellerowej i wielokrotnie nagradzanej produkcji. W drugim sezonie zobaczysz — i poczujesz na własnej skórze — jeszcze intensywniejszą akcję i jeszcze większe sportowe emocje.

REKOMENDACJA
1/7
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.