wyszukanie zaawansowane

Fototematy

Poranna rozgrzewka

Poranna rozgrzewka

fot. Microsoft Kinect

2/9

Za oknem szaro, mokro i ponuro, a Ty pewnie siedzisz zamknięta w domu, wyciągasz dodatkowy ciepły koc i nie masz ochoty na codzienny trening. Chyba nie tak planowałaś rozpoczęcie nowego roku, prawda? Koniec z szukaniem wymówek! Teraz nie musisz już wychodzić z domu, żeby o siebie zadbać. Możesz we własnym salonie spalić nawet 500 kalorii w godzinę, doskonale się przy tym bawiąc. Kinect dla konsoli Xbox 360 jest tutaj, żeby pomóc Ci otrząsnąć się z zimowego skostnienia. Kinect to jedyny, nie wymagający użycia kontrolera system śledzenia ruchu wykorzystujący aktywność całego ciała, dzięki któremu możesz ćwiczyć zarówno w programie fitness, jak i poprzez taniec lub dyscypliny sportowe. Żadnych mat, żadnych stepów, żadnych pilotów. Niezależnie, czy chcesz poprawić swoją kondycję, czy po prostu dobrze się spocić, zacznij już dziś spełniać swoje noworoczne postanowienie z grami „Your Shape: Fitness Evolved 2012”, „Zumba Fitness” oraz serii gier „Dance Central”, i „Kinect Sports”. Dzięki wbudowanemu w grach licznikowi spalonych kalorii, może teraz śledzić swoje postępy w treningu, zdobywając kolejne cele w Twoim planie fitness, podzielonym na sesje rozgrzewkowe, mecze w tenisa i pojedynki taneczne z przyjaciółmi.

Tagi: rozgrzewkakinectfitness
REKOMENDACJA
2/9
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.