wyszukanie zaawansowane

Wszystko o Kinect Fitness

Kinect Sports: Season Two

fot. Microsoft Kinect
23.01.2012

Baw się razem z rodziną i przyjaciółmi, wykorzystując swoje ciało i głos w sportowych zmaganiach! Zdobądź bazę, uderz driverem lub zaserwuj asa w kolejnej odsłonie najpopularniejszej produkcji stworzonej z myślą o kontrolerze Kinect — „Kinect Sports: Season Two” — dostępnej wyłącznie na Xbox 360 Kinect.

Gra oferuje emocjonującą rozgrywkę w sześciu nowych, ekscytujących dyscyplinach sportowych, podrywając całą rodzinę z kanapy i zamieniając salon w światowej klasy arenę sportową, na której królują intuicyjna rozgrywka z wykorzystaniem całego ciała oraz przyjacielska rywalizacja. „Kinect Sports: Season Two” to kontynuacja bestsellerowej i wielokrotnie nagradzanej produkcji. W drugim sezonie zobaczysz — i poczujesz na własnej skórze — jeszcze intensywniejszą akcję i jeszcze większe sportowe emocje.

„Kinect Sports: Season Two” instaluje się w sprinterskim tempie, by natychmiast umożliwić zabawę z wykorzystaniem rewolucyjnej technologii Kinect, a także nowych funkcji, takich jak wbudowane polecenia głosowe i jeszcze lepsze śledzenie ruchu. „Kinect Sports: Season Two” to wspólna zabawa z rodziną i nowe możliwości trybu Challenge Play zarówno w sieci Xbox LIVE, jak i w milionach domów na całym świecie. To siła emocji płynących z przyjacielskiej rywalizacji i jeszcze bardziej realistyczne doznania dla wszystkich — od okazjonalnych graczy, po najlepszych sportowców i zagorzałych wielbicieli gier sportowych.

Gem, set, Kinect!
•    Zupełnie nowa gra. „Kinect Sports: Season Two” to sześć pełnych, nowych dyscyplin zespołowych lub indywidualnych —  tenis, golf, futbol amerykański, baseball, narciarstwo i rzutki — z unikalnymi wyzwaniami i zadaniami stworzonymi specjalnie dla każdej z nich. Gra oferuje wybór pomiędzy trzema poziomami trudności — od początkującego po mistrza — a także możliwość szlifowania umiejętności w pełnej rozgrywce lub wybrania jednorazowej zabawy z przyjaciółmi czy rodziną podczas sesji Quick Play — bez konieczności konfiguracji!


•    Nowe możliwości rozgrywki. Każda z sześciu nowych dyscyplin pozwala na własnej skórze doświadczyć, jak w praktyce działają najnowsze osiągnięcia rewolucyjnej technologii Kinect. Czy to wywołując zmianę zagrywki w futbolu amerykańskim, czy kucając by dokładniej przyjrzeć się terenowi wokół dołka golfowego, łatwo się przekonać, że „Kinect Sports:  Season Two” to najlepszy przykład wyjątkowych możliwości technologii Kinect dającej radość intuicyjnej rozgrywki i realistycznych doznań.
•    Każdy moment jest dobry na grę. Nie możecie znaleźć dogodnego momentu, by spotkać się osobiście? „Kinect Sports: Season Two” pozwala wyzywać na pojedynki w późniejszym czasie. Można załatwić sprawę osobiście, podczas decydującej rozgrywki z domownikiem, lub wysłać zaproszenie przyjacielowi, który odpowie na nie gdy tylko zaloguje się do swojego konta Xbox LIVE.
•    Daj z siebie to wszystko. „Kinect Sports: Season Two” to wyjątkowa zabawa dla całej rodziny lub w gronie przyjaciół na każdym poziomie umiejętności. To także dobry wybór dla tych, którzy chcą osiągać coraz wyższe cele. Nowe osiągnięcia, emocjonujące zadania i odblokowywane nagrody zapewniają moc wyzwań i niepowtarzalnych wrażeń każdemu graczowi, niezależnie od poziomu zaawansowania.
•    Coś do pamiątkowego archiwum. Logując się do KinectShare.com można pobierać zdjęcia i pliki wideo zarejestrowane podczas gry, aby podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Teraz też, po raz pierwszy, można publikować swoje osiągnięcia sportowe bezpośrednio na tablicy na Facebooku!
•    Baw się i obserwuj efekty! Wbudowany licznik kalorii rejestruje ilość kalorii spalonych podczas każdej gry lub każdego zadania, a także łączną ilość spalonych kalorii od początku użytkowania gry, umożliwiając śledzenie postępów w odchudzaniu podczas dobrej zabawy z przyjaciółmi i rodziną.
•    Wszystko dla fanów. Jedyna droga to droga na szczyt! Każde zwycięstwo powiększa Twoje grono wielbicieli być może już wkrótce zastępy nowych fanów będą wydeptywały ścieżkę do twojego domu. Przyjaciele mogą porównywać swą popularność między sobą, rywalizując o miano prawdziwej gwiazdy sportu! Jeśli masz już osiągnięcia w grze „Kinect Sports”, Twoi dotychczasowi fani tylko czekają na to, by przenieść się do „Kinect Sports: Season Two” i dopingować Cię we wszystkich nowych dyscyplinach.
•    Profesjonalna kariera na Xbox LIVE. Dzięki możliwościom największej połączonej z odbiornikiem telewizyjnym społeczności graczy i entuzjastów sieciowej rozrywki, Xbox LIVE otwiera pole gry na cały świat.  „Kinect Sports: Season Two” zaprasza do dołączenia do tej społeczności i rywalizacji z przyjaciółmi bądź rodziną niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują, a także do sprawdzania swoich umiejętności na tle milionów użytkowników sieci Xbox LIVE*.

1 2
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.