wyszukanie zaawansowane

Wszystko o Kinect Fitness

Co to jest „Dance Central 2”?

fot. Microsoft Kinect
23.01.2012

Przygotuj się na kontynuację bestsellerowej gry tanecznej na Xbox 360 Kinect! Czołowi twórcy muzycznych gier wideo ze studia Harmonix poszerzyli uniwersum „Dance Central” o tryb symultanicznej rozgrywki wieloosobowej, polecenia głosowe oraz całkiem nowe układy taneczne do przebojowej ścieżki dźwiękowej zawierającej utwory m.in. takich wykonawców, jak: Usher, Rihanna, Lady Gaga, Nicki Minaj, Bruno Mars, Daft Punk czy Montell Jordan. Poznaj nowe ekipy taneczne i zagraj z przyjaciółmi, by raz na zawsze udowodnić kto naprawdę potrafi ruszać się najlepiej.

Siła głosu. Aby rozpocząć układ choreograficzny, wystarczy wypowiedzieć tytuł piosenki, tryb rozgrywki i jej poziom trudności, a następnie wydać konsoli polecenie, które zawsze chciała usłyszeć: „Xbox, tańcz.” Przygotowanie się do występu jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Główne menu zostało wyposażone w funkcję uruchamiania głosowego, umożliwiając szybsze wkroczenie na parkiet, a polecenia trybu Break It Down pozwalają ustalić tempo sesji treningowych bez ominięcia ani jednego kroku. Potrzebujesz przerwy? Po prostu powiedz: „Xbox, pauza.”

Czas zacząć imprezę! „Dance Central 2” zachowuje wszystkie uzależniające zalety „Dance Central”, poszerzając je o nową funkcjonalność symultanicznej rozgrywki wieloosobowej. Grono przyjaciół może wspólnie uczestniczyć w trybie Perform It, lub oddelegować ekipę, która stawi czoło rywalowi w zaciekłej bitwie tanecznej. Naprawdę gorąco robi się, gdy podczas bitwy pojawia się nowa minigra Free-4-All, w której szybko wykonując odpowiednie figury można zarobić olbrzymie ilości punktów i wyjść na bezpieczne prowadzenie. W trakcie trwania piosenki poszczególni gracze mogą dołączać lub odchodzić z gry ― nie ma potrzeby przerywać zabawy!

Głośność na maksa. Zgodnie z tradycją ustanowioną przez studio Harmonix podczas tworzenia serii „Rock Band”, bibliotekę z pierwszej części „Dance Central” będzie można zaimportować do „Dance Central 2” za niewielką opłatą. W pełni zintegrowany z grą, wbudowany sklep muzyczny umożliwi rozszerzenie biblioteki o ponad 40 dodatkowych utworów przy pierwszym uruchomieniu.** W sumie zatem, natychmiast po uruchomieniu „Dance Central 2”, gracz będzie mógł uzyskać dostęp do ponad 100 piosenek!Realistyczne doznania. „Dance Central 2” pozwala na wykonywanie wyrafinowanych figur tanecznych, dzięki dokładnemu odwzorowaniu ruchów całego ciała każdego gracza z rozróżnieniem poszczególnych kończyn.  Odświeżony tryb „Break It Down” pozwala tancerzom na jeszcze bardziej szczegółowy trening, a nowe, oryginalne układy choreograficzne nieustannie podnoszą poprzeczkę w dziedzinie gier tanecznych z wykorzystaniem całego ciała. Studio Harmonix stworzyło jedyną w swoim rodzaju grę taneczną, łącząc kunszt technologiczny i designerski z radością i autentycznymi doznaniami rzeczywistości, w której rządzi taniec.

Do boju ekipo! Ekipa to idealnie dobrani partnerzy taneczni o niepowtarzalnych osobowościach. To oni tworzą świat „Dance Central 2”. Można z nimi uczestniczyć w rozgrywce Perform It lub Break It Down, bądź zdecydować, którą ekipę chcemy reprezentować w tanecznej bitwie. Nie wiesz, która ekipa jest dla Ciebie najlepsza? „Crew Challenge” ― tryb kampanii „Dance Central 2” pozwoli Ci poznać wszystkie ekipy i wykazać się przed nimi. Więcej informacji na temat kampanii Crew Challenge zostanie opublikowane jesienią.

Doskonalenie umiejętności. Ideą „Dance Central” jest uczenie się autentycznych układów tanecznych z wykorzystaniem całego ciała. Całkowicie odmieniony tryb Break It Down w „Dance Central 2” umożliwia jeszcze lepsze przygotowanie się do występu. Sesje treningowe można indywidualnie dostosowywać tak, aby skupić się na wybranych figurach, a funkcja poleceń głosowych Kinect pozwala przyspieszać lub spowalniać tempo próby. Można nawet zarejestrować swoje wykonanie danej figury, a następnie porównać nagranie z tancerzem na ekranie. 

„Dance Central 2” to niezrównana ścieżka dźwiękowa, zawierająca ponad 40 nowych i klasycznych przebojów, m.in.:
Atlantic Connection and Armanni Reign – Reach
B.o.B ft. Bruno Mars – Nothin’ On You
Bananarama – Venus
Gnarls Barkley – Run (I’m A Natural Disaster)
Justin Bieber – Somebody To Love
Mary J. Blige – Real Love
Kurtis Blow - The Breaks
Bobby Brown - My Prerogative
Chingy – Right Thurr
Ciara ft. Petey Pablo – Goodies
Daddy Yankee ft. Fergie – Impacto (remix)
Daft Punk – Technologic
Darude – Sandstorm
Diddy ft. Keyshia Cole – Last Night
Digital Underground - The Humpty Dance
Electric Valentine – Body To Body
Missy Elliott – Get Ur Freak On
EXILE – I Wish For You
Far East Movement – Like A G6
Flo Rida ft. David Guetta – Club Can’t Handle Me
David Guetta ft. Akon – Sexy Chick
Haddaway - What Is Love
Enrique Iglesias ft. Pitbull – I Like It
Montell Jordan – This Is How We Do It
La Roux – Bulletproof
Lady Gaga – Bad Romance
Lady Gaga – Born This Way
Lena – Satellite
Little Boots – Meddle
Sean Kingston – Fire Burning
Kevin Lyttle – Turn Me On
Bruno Mars – Grenade
Nicki Minaj ft. Sean Garrett – Massive Attack
New Boyz – You’re A Jerk
O-Zone – Mai Ai Hee (Dragostea Din Tei)
Remy Ma – Conceited (There's Something About Remy)
Rihanna – Rude Boy
Sir Mix-A-Lot - Baby Got Back (Mix Mix)
Donna Summer – Hot Stuff
Tweet ft. Missy Elliott – Oops (Oh My)
Usher ft. Pitbull – DJ Got Us Fallin’ In Love
Usher ft. Lil' Jon & Ludacris- Yeah!
Willow – Whip My Hair
 

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.