wyszukanie zaawansowane

Wszystko o Kinect Fitness

Ćwicz bez wychodzenia z domu

26.01.2012

Tylko co czwarty Polak uprawie sport, tylko 6% z nas uprawia sport regularnie. Co przeszkadza nam najbardziej? Badania pokazują, że  nie jesteśmy aktywni fizycznie z braku czasu. Dla wszystkich niemających czasu mamy idealne rozwiązanie – sensor Kinect.

Dlaczego nie jesteśmy aktywni?
Dlaczego Polacy nie są aktywni fizycznie? Lista wymówek jest długa., a zaczyna się od braku możliwości uprawiania sportu w najbliższej okolicy – braku infrastruktury i trudnego dostępu do ośrodków sportowych.  Nasi rodacy narzekają, że aby spędzić godzinę na siłowni czy w fitness klubie musza kolejną godzinę poświęcić na dojazd do niego.

A co gdyby każdy z nas mógł uprawić sport w domu? I nie mamy tu na myśli nudnego podnoszenia ciężarków. Wystarczy, że w twoim domu pojawi się sensor Kinect! Na Kinect dla konsoli Xbox 360 każdy znajdzie grę odpowiednią dla siebie. W domowym zaciszu możesz tańczyć, uprawiać aerobik,  a nawet jeździć na nartach czy nauczyć się grać w golfa!Z Kinect ćwiczą nawet gwiazdy!
Obecna na pokazie Kinect Fitness Olga Borys bardzo chwaliła sobie posiadanie tego urzadzenia. “Mój czas pracy nigdy nie będzie regularny, dlatego tak trudno zaplanować mi wizytę na siłowni czy w fitness klubie.” – mówiła aktorka. „Kinect jest dla mnie wybawianiem” – dodała po chwili, „teraz mogę ćwiczyć wtedy, kiedy mam czas, no i nie muszę martwić się tym, że mam na sobie wyciągnięty dres”.

Nawet 500 kalorii w godzinę
Ćwicząc z Kinect dla konsoli Xbox 360 możesz spalić nawet 500 kalorii w godzinę! Kinect to jedyny, nie wymagający użycia kontrolera system śledzenia ruchu wykorzystujący aktywność całego ciała, dzięki któremu możesz ćwiczyć zarówno w programie fitness, jak i poprzez taniec lub dyscypliny sportowe. Żadnych mat, żadnych stepów, żadnych pilotów. Niezależnie, czy chcesz poprawić swoją kondycję, czy po prostu dobrze się spocić, zacznij już dziś spełniać swoje noworoczne postanowienie z grami „Your Shape: Fitness Evolved 2012”, „Zumba Fitness” oraz serii gier „Dance Central”, i „Kinect Sports”.

Dzięki wbudowanemu w grach licznikowi spalonych kalorii, może teraz śledzić swoje postępy w treningu, zdobywając kolejne cele w Twoim planie fitness, podzielonym na sesje rozgrzewkowe, mecze w tenisa i pojedynki taneczne z przyjaciółmi. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

mmch

REKOMENDACJA
2012-01-30 22:18:35
~OLA

Kupiłam miesiac temu i uważam ,że jest super zamiast siedziec i grać myszka jest wspaniała zabawa i sporo sportu,moje leniwe piskle powoli tez zaczyna startowac w różnych konkurencjach

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.