wyszukanie zaawansowane

Eden

Bayer(anckie) SPA

31.03.2011

Eden

Bawaria, kojarząca się głównie 
z Oktoberfest, krótkimi męskimi spodenkami i jodłowaniem, jest również zagłębiem uzdrowisk 
i ośrodków wellness. Unikalne wody termalne mające udowodnione działanie terapeutyczne kryją drugie dno.

Spektrum działania bawarskich źródeł sprawia bowiem, że region ten to jedna z ciekawszych europejskich destynacji dla wiel-bicieli odnowy 
w SPA.

Bad Füssing, popularne uzdrowisko Bawarii (niem. Bayern) na granicy 
z Austrią jest najliczniej odwiedzanym przez Niemców miejscem wypoczynkowym. Z najnowszego badania przeprowadzonego przez frankfurcką agencję HOTOUR – zajmującą się ho-telami i turystyką – wynika, że uzdrowiska na południu kraju są najbardziej popularnym miejscem wypoczynku i zajmują pozycję daleko przed Heringsdorf nad Bałtykiem, Binz na wyspie Rugia, Oberstdorf w Allgäu i Westerland na wyspie Sylt. 


W 2008 r. Bad Füssing gościło 2,45 miliona gości (w bazach noclegowych oferujących minimum osiem łóżek), pokonując tym wszelkie inne destynacje. Nawet w kryzysowym roku 2009 Bad Füssing, słynące z wód leczniczych korzystnie działających na schorzenia stawów i kręgosłupa, pozostało ulubionym uzdrowiskiem turystów z Niemiec i spoza kraju. To jednak nie tylko rozbudowana infrastruktura uzdrowiskowa, ale i bogate zaplecze dla tych, którzy cenią sobie regenerację sił witalnych w SPA.
Lepiej zapobiegać, niż leczyć

To stare porzekadło trafnie definiuje misję kompleksu Bad Füssing. Promotorzy regionu podkreślają, że profilaktyka chorób to kwintesencja świadomego życia 
i holistycznego dbania o organizm. Zespół uzdrowisk i SPA oferuje tu możliwość podreperowania zdrowia, ale i relaksacji oraz zadbania o urodę przez 365 dni w roku. Unikalny na skalę Europy skład wody termalnej, która ma 56° C, 
w połączeniu z saunami, łaźniami, okładami 
i zabiegami daje gwarancję uruchomienia w organizmie naturalnego potencjału. Po pobycie w tym miejscu, jak zapewniają specjaliści od SPA, nasz system odpornościowy będzie zresetowany.

1 2 3 4
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.