wyszukanie zaawansowane

Eden

Chirurgia intymna

03.02.2009

Eden

W Polsce dopiero raczkuje. Ale w USA i Brazylii operacje miejsc intymnych są szalenie popularne. Wykonuje się je tak samo często, jak powiększanie piersi, ujędrnianie pośladków i odsysanie tłuszczu z brzucha. Powód? Najczęściej względy estetyczne.

Zaintersowanie tego typu operacjami w ciągu ostatnich kilku lat niebywale wzrosło. Trend najpierw pojawił się w Brazylii, potem dotarł do Kalifornii a stamtąd (błyskawicznie) przywędrował do Europy. Choć trzeba przyznać, że operacje kobiecych narządów rodnych wcale nie są nowością. Jednak kilkanaście lat temu wykonywano je wyłącznie ze względów medycznych, np. u kobiet po porodach lub mających problem z utrzymaniem moczu.

Dziś aspekt zdrowotny jest nadal ważny, ale dołączył do niego drugi – estetyczny.
W jednym z amerykańskich filmów o kosmetoginekologii (bo tak nazywa się ta gałąź medycyny) wypowiadali się lekarze, kobiety, a także specjaliści od wizerunku. I to ci ostatni dali odpowiedź dlaczego tego typu zabiegi stały się popularne. Trend został wylansowany przez... luksusowe kolorowe magazyny. Szczególnie te, dla mężczyzn. Bo w nich pojawiają się nagie kobiety z „wymodelowaną” przez komputerowych grafików TĄ częścią ciała. Zgodnie z gazetowymi standardami jest ona niewielka, kształtna, pozbawiona włosów (stąd również popularność depilacji brazylijskiej). Słowem – przypomina strefę intymną dwunastolatki. I okazało się, że dojrzałe kobiety też chcą taką mieć! A najbardziej te, które rodziły, albo ich narządy rodne odbiegają od normy (np. są zbyt duże, albo ich zdaniem wyglądają brzydko).

Jeszcze kilka lat temu kobiety z powodu brzydkiego sromu cierpiałyby na kompleksy, a ich życie seksualne byłoby w sferze zaniku. Dziś mogą to zmienić dzięki chirurgii intymnej. Dwa najpopularniejsze zabiegi to labioplastyka oraz waginoplastyka. Operacje przeprowadzają ginekolodzy-położnicy bądź chirurdzy plastycy.

1 2 3 4
REKOMENDACJA
2009-02-06 11:28:34
~smakosz

A ja lubię gdy kobieta ma dużą łechtaczkę

2009-02-06 11:28:30
~911

to jest poprostu chore wlasnie to jest najpiekniejsze kiedy widze kobiete ze odznacza sie cipka poprostu szaleje wlasnie to strasznie podnieca !!!!!!!!

2009-02-06 06:05:53
~aNNaP

Czasem za tego typu zabiegami kryje się głupota, na siłę szukanie problemów, a czasem prawdziwe tragedie. Nie można w swoich opiniach wszystkie przypadki mierzyć jedną miarą odnosząc się do naszego własnego doświadczenia. Jak komuś TAM wszystko pasuje to tylko pogratulować i niech tak będzie zawsze ku jego radości, ale to nie znaczy, że innych problem to fanaberia, bo nie zawsze tak jest. Chociaż przyznam, że są tacy, co sobie wyrównują nawet dziurki w nosie!;)

2009-02-06 05:33:50
~waginorozpruwacz

to tylko kwestia czasu kiedy jedna z pań obudzi się z pipą na czole tosz to szok!!!

2009-02-06 04:57:05
~cezar

Wszystkim polecam wildwestjerky -Poczytaj co piszą o tej przekasce. Zamówiłem i warto. WILD WEST JERKY - suszona wołowina o zacnym smaku i nieporównywalnych wartościach odżywczych, wytwarzana z najwyższej jakości chudego mięsa bydła hodowanego na naturalnych , otwartych pastwiskach Urugwaju. Zawiera prawie 50% białka ,około 3% tłuszczu i tylko 64 kalorie /25g/ . Do produkcji każdej porcji wykorzystuje się dwukrotnie większą ilość świeżej wołowiny. To produkt nie tylko dla

2009-02-06 03:39:08
~bizonowa85

Moim zdaniem to też szukanie "dziury" w całym.Heh.Kobiety (takie jak ja)czy wy nie macie innych problemów?? To że wyglądacie vczasami troszkę inaczej jaj panie na obrazkach to znaczy że jesteście wyjątkowe.Każda z nas jest inna.Zaakceptujcie siebie~~~~!!!!

2009-02-06 03:31:38
~ka-boom

a wg. mnie autor deczko przegiął z tą dwunastolatką - no ku....wa jawna pedofilia, sam mód pocmoktać, pobawić się, k...wa a nie szukać, hehehehehe - weź się ogarnij panie autorze

2009-02-06 03:29:09
~ka-boom

oja ale bzdet, kobieta jest piękna "jak ją Pan Bóg stworzył", no chyba że nie trafiłem w swym 31 letnim życiu na takową, która musiałaby pomniejszać odsysać, itam co tam jeszcze... kolejny amerykański śmieć

2009-02-06 03:16:40
~tomek

Ella, daj spokój kobieto. Długie wargi są ok. Jeśli masz z tym problem dlatego, że Ci jakiś głupek zwrócił uwagę, albo naoglądałaś się właśnie durnych obrazków w plastykowych magazynach. No co robić....

2009-02-06 03:14:22
~tomek

Tak, oczywiście. Trzeba sobiewymodelować waginę, żeby było pięknie, jak w magazynie. To bardzo ciekawy temat. ALe - czy ktoś napisze o zależności: modelowanie cipki a status społeczny, lub: modelowanie cipki a zależność od partnera - zamożnego palanta?

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.