wyszukanie zaawansowane

Eden

SPA w twoim ogrodzie

08.04.2009

Eden

Niewielki basen, stojący w ogrodzie, to świetny pomysł na atrakcyjne spędzenie czasu. Idealna pora na igraszki  w wodzie to lato, ale dzięki kilku sprytnym udogodnieniom kąpieli można zażywać o każdej porze roku.

Minibasen SPA, zwany potocznie whirpollem, przypomina jacuzzi. Można go postawić we wnętrzu (np. dużej łazience), ale widowiskowy efekt uzyskuje się ustawiając wannę w ogrodzie.  To urządzenie jest niezwykle popularne w krajach, w których słońce mocno grzeje przez okrągły rok, bo to najpopularniejszy sposób regeneracji sił w domowym zaciszu. Taki miejscami, gdzie minibaseny cieszą się niezwykłą popularnością są dwa amerykańskie stany Kalifornia i Floryda oraz francuskie Lazurowe Wybrzeże.

W Polsce minibaseny to rzecz nadal pachnąca nowością. Ale wystarczy woda, prąd i odrobina wolnej powierzchni, aby sprawdzić na własnej skórze czym zachwycają się Amerykanie.

Wybieramy wannę
Wysokiej jakości wanna z hydromasażem jest korzystną, ale dość drogą inwestycją. Nowoczesna, dobrze wyposażona, potrafi kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlatego decydując się na jej zakup należy zwrócić uwagę na wiele aspektów, aby wybrać tę najbardziej odpowiednią.

Większość firm produkujących wanny SPA, oferuje pełną gamę urządzeń o różnych wymiarach. Największe modele zmieszczą nawet do 10 dorosłych osób. Należy również zwrócić uwagę na rozwiązania konstrukcyjne, zapewniające wysoką jakość obsługi i hydromasażu. Komfortowym rozwiązaniem są miejsca w formie półleżących foteli z dużą liczbą dysz do masażu, zapewniające intensywną i kompletną hydroterapię.

1 2 3
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.