wyszukanie zaawansowane

Eden

Z laboratorium natury

11.05.2009

Prawdopodobieństwo uczulenia jest wprawdzie dużo mniejsze, lecz substancje roślinne, na których bazują kosmetyki eko, są często przyczyną alergii. Najlepiej więc najpierw przetestować preparat na niewielkiej powierzchni skóry. Ekologiczne ekstrakty z roślin są bogate w substancje czynne o wysokiej aktywności, a co za tym idzie, mają określony, terapeutyczny wpływ na skórę. Trzeba więc je stosować według określonych zasad – dlatego w doborze preparatu powinien pomóc specjalista.

Eko SPA
W salonach SPA również możemy wybierać wśród dziesiątek zabiegów bazujących na naturalnych substancjach – glinkach, morskiej soli i błocie, borowinie oraz naturalnych olejkach esencjonalnych, które są także elementem aromaterapii. Jeśli upiększanie połączymy z odpowiednim masażem, holistycznie i zdrowo zadbamy o ciało.

Niezapomnianych doznań dostarczy nam też przepiękny zapach.
– Zabiegi takie mają za zadanie nie tylko poprawić stan skóry, lecz także przynieść harmonię wewnętrzną i wyciszenie – mówi Joanna Stajszczak-Szkopowicz z Alchemii Urody – Dlatego przed przystąpieniem do nich, specjalista powinien przeprowadzić indywidualny wywiad na temat naszego stylu życia, odżywiania i naszych oczekiwań.

1 2 3 4 5
REKOMENDACJA
2014-03-13 15:06:26
~kaśka

Jestem fanką naturalnych eko kosmetyków z certyfikatem, może femi nie koniecznie ale Alva, Green People, Essential Care, Nafha, Esprit Equo oj i wiele innych uwielbiam. A do włosów oczywiście John Masters Organics i ich rewelacyjna odżywka cytrus i gorzka pomarańcza http://goo.gl/Id4gj7 - znacie ją. JAk się zakochałam tak już jej nie zdradzam jak i moich pozostałych eko kosmetyków.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.