wyszukanie zaawansowane

Eden

Z laboratorium natury

11.05.2009

W wielu gabinetach przeprowadza się także specjalistyczne testy. Jest w czym wybierać. Proponujemy dotleniający zabieg z oferty Alchemii Urody. Już same nazwy używanych substancji sprawiają, że czujemy się  zdrowsi: woda Azahar, czyli ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, błoto z Morza Martwego, olejki z marchwi, migdałów i kiełków pszenicy, miód i wyciąg z wosku pszczelego.

Ekologiczny koktajl sprawia, że pozbywamy się skutków zmęczenia i stresu, a skóra dostaje zastrzyk energii potrzebnej do regeneracji. Jej strukturę świetnie wzmacniają też zabiegi ze spiruliną Dr. Belter. Ten zielony glon ma silne działanie odżywcze oraz chroni przed wolnymi rodnikami. I oczywiście jest całkowicie naturalny.   

 


Jak rozpoznać kosmetyki bio?

Szukaj certyfikatów znanych organizacji, takich jak: BDIH, Cosmebio, Demeter, Ecocert, IHTK, USDA, The Soil Association. Dają gwarancję, że kosmetyki spełniają określone standardy:
  •   minimum 95 proc. substancji jest naturalnego pochodzenia i co najmniej połowa z nich pochodzi z kontrolowanych, ekologicznych upraw
  • bwez syntetycznych środków zapachowych i barwiących
  • bez parafin, silikonów i pochodnych ropy naftowej
  • bez filtrów chemicznych, sztucznych witamin i hormonów
  • bez emulgatorów i rozpuszczalników, jak PPG, BTG 
  • bez składników, których pochodzenie wiąże się z męczeniem lub uśmiercaniem zwierząt (np. kolagen, proteiny, olej z kaszalota, kwas hialuronowy z grzebieni kogutów)
  •   bez surowców modyfikowanych genetycznie kosmetyki
  • nie są testowane na zwierzętach
  • są sprzdawane w ekologicznych opakowaniach
1 2 3 4 5
REKOMENDACJA
2014-03-13 15:06:26
~kaśka

Jestem fanką naturalnych eko kosmetyków z certyfikatem, może femi nie koniecznie ale Alva, Green People, Essential Care, Nafha, Esprit Equo oj i wiele innych uwielbiam. A do włosów oczywiście John Masters Organics i ich rewelacyjna odżywka cytrus i gorzka pomarańcza http://goo.gl/Id4gj7 - znacie ją. JAk się zakochałam tak już jej nie zdradzam jak i moich pozostałych eko kosmetyków.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.