wyszukanie zaawansowane

Solarium&Fitness

Mistyczny pocałunek

27.01.2010

SOLARIUM&Fitness

Masaż ciepłymi olejami Celebrity jest zainspirowany starożytnym, indonezyjskim systemem uzdrawiania, w którym wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dłoni, elementy jogi, akupresury i refleksoterapii w celu osiągnięcia harmonii ciała, duszy i umysłu.

Specjalnie dobrane ruchy pozwalają na całkowite odprężenie, podczas gdy aromatyczne kompozycje poszczególnych olejków, na przemian rozluźniają i pobudzają prawą i lewą stronę ciała, oddziałując tym samym na półkule mózgowe. Każdy ruch podczas masażu stanowi swego rodzaju rytuał, sposób umożliwiający opiekę nad duchem i ciałem. Ciepłe olejki doskonale współgrają z rękami masażysty, redukując napięcie i przynosząc natychmiastowe ukojenie.

Celem masażu jest nadanie jędrności ciału, przywrócenie równowagi energetycznej, usunięcie toksyn, poprawa wydolności fizycznej. Przeplatające się kombinacje ruchów głaskania o różnej intensywności skutecznie rewitalizują cały organizm.

„Ciało, które regularnie masowane jest olejem, nie dozna urazu nawet jeśli będzie poddane ciężkiej pracy. Ciało obdarzone dotykiem przez codzienny masaż ciepłym olejem ziołowym staje się silne i pełne gracji do późnej starości”.
(Charaka Samhita)

1 2 3
REKOMENDACJA
2015-05-31 23:44:38
~doma0077

Olejowanie to na prawdę dobra sprawa. I przede wszystkim naturalnie, bez jakiejkolwiek chemii. Zainteresowanych tym tematem zapraszam na stronę: http://www.dziennikzachodni.pl/arty kul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-e xtra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie -kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html ?cookie=1

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.