wyszukanie zaawansowane

Solarium&Fitness

Czas na polski produkt SPA!

28.01.2010

SOLARIUM&Fitness

Zdaniem ekspertów z branży hotelarskiej, polski rynek SPA rozwija się w sposób równie dynamiczny, co chaotyczny. Co roku powstają nowe ośrodki świadczące usługi określane mianem SPA.

Brakuje natomiast na polskim rynku precyzyjnej definicji tego, co można uznać za usługi SPA. Podążając za światowymi trendami, a co więcej wymogami klientów oraz uczestników rynku SPA & Wellness, grupa doświadczonych specjalistów z tej dziedziny powołała organizację mającą za zadanie stworzyć pakiet norm i zasad, których celem jest ukierunkowanie i zdefiniowanie polskiego rynku SPA, a jednocześnie promocja rodzimych usług SPA na rynkach międzynarodowych.

Dzięki wspólnej organizacji pod nazwą Polskie Stowarzyszenie SPA & Wellness, możliwe będzie uporządkowanie wciąż dosyć chaotycznego rynku, jakim w Polsce jest SPA. Polskie Stowarzyszenie SPA & Wellness stawia przed sobą wiele zadań, planuje także rozpoczęcie wielu ambitnych inicjatyw. O tym jak wygląda sytuacja w tej branży, o planach na najbliższą przyszłość, zagrożeniach i tym wszystkim co ze SPA & Wellness jest związane rozmawiamy z Zarządem Stowarzyszenia: Pawłem Polką, Justyną Galikowską i Łukaszem Tomczakiem.

SOLARIUM & Fitness: Główne zadania jakie stawia sobie Stowarzyszenie na najbliższy rok to?
Łukasz Tomczak: Nasze główne zadania podporządkowane będą przede wszystkim budowie silnej i opiniotwórczej organizacji, a to zamierzamy czynić poprzez pozyskiwanie nowych członków oraz mocnych, uznanych na rynku partnerów. Planujemy rozbudowę serwisu internetowego oraz kreowanie pozytywnego wizerunku za sprawą uczestnictwa w imprezach branżowych.

1 2 3
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.