wyszukanie zaawansowane

Solarium&Fitness

Blue Wonder - zanurz się w nowym świetle...

28.01.2011

SOLARIUM&Fitness

Technologia niebieskiego światła, wykorzystująca wszystkie pozytywne aspekty promieniowania słonecznego, dostępna jest tylko i wyłącznie w Blue Wonder! Oto na naszych oczach tworzy się historia, nowe podejście do oferty salonów solaryjnych!

Blue Wonder to coś znacznie więcej niż dotychczasowa lampa solaryjna! To technologia niebieskiego światła dostępna jedynie w ofercie firmy Nova 2.

Blue Wonder... Zanurz się w nowym świetle...
Technologia niebieskiego światła oferuje nowe możliwości i nową jakość w dziedzinie naświetlania, i to naświetlania szczególnego rodzaju! Niebieska barwa otacza nas na każdym kroku, to kolor nieba i wody, będący jednocześnie symbolem harmonii, zaufania, sympatii i zadowolenia. Nowa technologia niebieskiego światła, na której zbudowany jest koncept lamp Blue Wonder, daje nam niezwykle wiele korzyści, płynących z ich stosowania.Pozytywne efekty działania niebieskiego światła Blue Wonder:
•    zapobiega stanom zapalnym i działa hamująco w wypadku ich powstania;
•    regeneruje zniszczoną skórę nawet przy chorobach skórnych (atopowe zapalenie skóry czy łupież);
•    podnosi witalność;
•    przeciwdziała nastrojom depresyjnym (szczególnie sezonowym);
•    poprawia wygląd zanieczyszczonej skóry i zwalcza trądzik;
•    podnosi zdolność koncentracji i wydolność organizmu;
•    pomaga w uzyskaniu lepszego samopoczucia i w odprężeniu;
•    i wreszcie stanowi idealne rozwiązanie dla uzyskania zdrowej i atrakcyjnej opalenizny.

Działanie niebieskiego światła o długości fali od 400 do 490 nm na skórę daje wyjątkowe efekty. Ta niezwykle pozytywna energia znalazła zastosowanie przy leczeniu chorób skóry, takich jak trądzik i atopowe zapalenie skóry. Działanie antybakteryjne niebieskiego światła leczy natomiast i regeneruje skórę.

1 2 3
Tagi: blue wonder
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.