wyszukanie zaawansowane

Spa Manager

Planowana jest budowa kompleksu Spa w czterogwiazdkowym hotelu Royal Baltic w Ustce (woj. zachodniopomorskie). Inwestycja rozpocznie się najprawdopodobniej w ciągu kilku miesięcy
 • Orientalne zabiegi w hotelach SPA Dr Irena Eris

  Kleopatra's Bath, Caldarium oraz Royal Hammam ? to nazwy nowych zabiegów dostępnych w hotelach Dr Irena Eris.

 • Zabiegi w oparciu o filozofię CUD

  Triada Ciało Umysł Duch to filozofia holistycznej opieki nad ludzkim organizmem. Pakiety SPA All Inclusive wprowadził hotel Jelenia Struga Spa Resort w dolnośląskich Kowarach.

 • Profesjonalna stomatologia w atmosferze SPA

  Bez bólu, po relaksującym masażu, z czekoladką w ręku, przy akompaniamencie jazzu ? tak dziś wygląda nowoczesna stomatologia. Dental SPA szturmuje amerykańskie gabinety dentystyczne. U nas dopiero raczkuje...

 • SPA - cenowy zawrót głowy

  Pobyty w salonach SPA kiedyś kojarzyły się z luksusem, na który niewielu było stać. Obecnie, dzięki coraz szerszej ofercie, większej dostępności i zróżnicowaniu usług, nie są już tylko przyjemnością dla wybrańców.

 • Poprawianie natury w SPA

  Nowoczesne ośrodki SPA przychodzą na pomoc wszystkim niezadowolonym ze swojego wyglądu. Bez skalpela i bólu, przy minimalnym wysiłku fizycznym, ale za to w relaksującej atmosferze można dziś ujędrnić ciało i skorygować jego niedoskonałości.