wyszukanie zaawansowane

Spa Manager

SPA - cenowy zawrót głowy

06.05.2008

Pobyty w salonach SPA kiedyś kojarzyły się z luksusem, na który niewielu było stać. Obecnie, dzięki coraz szerszej ofercie, większej dostępności i zróżnicowaniu usług, nie są już tylko przyjemnością dla wybrańców. Mnogość gabinetów odnowy i ich propozycje skrojone niemalże na każdą kieszeń, zachęcają do korzystania z usług SPA coraz szerszą grupę zwolenników takiej formy relaksu.

Kogo stać na SPA?
Z obserwacji wynika, że niemalże wszystkich. Z hoteli z zapleczem SPA korzystają już nie tylko bardzo bogaci indywidualni klienci, ale także całe rodziny przyjeżdżające do ośrodków wypoczynkowych z zamiarem zrelaksowania się w gabinetach odnowy. Ta forma spędzania wolnego czasu powoli staje się nawykiem i zastępuje inne sposoby na zapewnienie sobie np. weekendowych atrakcji. Stale rosnąca liczba obiektów odnowy, salonów SPA, hoteli oferujących zaplecze rekreacyjne spowodowała wzrost konkurencyjności. Dostępność i „otwarcie się” ekskluzywnych salonów na wszystkich potencjalnych klientów stało się normą. Firmy dwoją się i troją w przygotowywaniu ofert, które byłyby atrakcyjne cenowo i przyciągnęły jak największą liczbę gości. – Wszystkich przyjeżdżających do Siedliska Morena stać na SPA – mamy zabiegi od 55 do 480 zł. Zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego, oby tylko chciał o siebie zadbać.Hotel z częścią odnowy jest doskonałym miejscem, by znaleźć czas, którego normalnie nie mamy w domu, by zadbać o siebie aktywniej – pójść na masaż, zabieg kosmetyczny. Ze SPA, wobec tego, najczęściej korzystają goście prowadzący intensywne życie zawodowe, ale też kobiety w ciąży czy całe rodziny. Generalnie wszyscy ci, którzy czas wolny od codziennych zajęć wykorzystują na relaks, dbanie o siebie i aktywne spędzanie czasu – mówi Urszula Orpik, dyrektor hotelu Siedlisko Morena. Podobnego zdania jest Kamila Ardeli, Spa Manager Thalgo Terrake gabinetów w kompleksie hotelu Hilton.
– O dostępności dla wszystkich naszego kompleksu SPA świadczy chociażby fakt, że oferta proponowana przez Thalgo jest bardzo zróżnicowana. Z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta. Najtańsze zabiegi to koszt rzędu 130 zł, cena najdroższych dochodzi do 700 zł. Warto jednak zaznaczyć, że nasze najciekawsze propozycje, takie
jak: Padabhyanga – ajurwedyjski masaż stóp, Duet Foulari – masaż jedwabnymi szarfami na macie dla 2 osób w tym samym gabinecie, połączenie shiatsu i masażu tajskiego czy Indoceane – luksusowy zabieg pełen mistycyzmu i wonnych aromatów, w którym całość stanowią cztery kroki z różnych stron świata (peeling, kąpiel, masaż i maska na ciało) wcale nie są najdroższe. To koszt od 100 do 220 zł za godzinę.

1 2 3
Tagi: spazniżkacenahotel
REKOMENDACJA
2013-02-07 14:47:47
~Marlena

Dusia, ja też nie ufam kosmetyczkom! Kiedyś były konkretniejsze, bardziej doświadczone. Teraz w dużej mierze to stażystki a ja z całym szacunkiem nie mam ochoty na eksperymenty na swoim ciele. Dlatego ukłoniłam się naturze i spa urządziłam sobie w domu. Mam sprzet do ćwiczeń, egzotyczne mieszanki, masę naturalnych specyfików i ziołową łaźnę :) polecam szczególnie to ostatnie, innowacyjny produkt w Polsce kupiony dzięki spawogrodzie.pl - działa wyśmienicie!

2012-09-19 20:14:48
~dusia

Ciekawe dlaczego nie zatrudnia się kosmetyczek o dużym stażu i w wieku powyżej 40tu i 50 lat,ja do tych mam większe zaufanie niż do młodych ,chociaż i te bywają zdolne.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.