wyszukanie zaawansowane

Spa Manager

Zabiegi w oparciu o filozofię CUD

06.05.2008

Pakiety SPA All Inclusive wprowadził hotel Jelenia Struga Spa Resort w dolnośląskich Kowarach.

Pomysł na opracowanie specjalnej oferty powstał po wielu rozmowach z klientami. – Nasi goście wymagają holistycznej opieki SPA & wellness. Staramy się po prostu jak najlepiej spełnić ich życzenia – mówi Marek Jankowski, właściciel Jeleniej Strugi. – Szukaliśmy łącznika pomiędzy bogatą ofertą SPA i wellness, którą dysponujemy, a oczekiwaniami klientów. Udało nam się pokonać wszystkie przeszkody i dzięki temu od początku 2008 roku nasi goście mogą korzystać z pierwszej w Polsce oferty All Inclusive Plus – dodaje. Została ona zbudowana w oparciu o fi lozofię CUD, czyli Ciało Umysł Duch. – Ludzie od zawsze próbują zrozumieć świat i człowieka za pomocą liczb. Szczególną estymą wśród Greków cieszyła się cyfra 3. Według Arystotelesa czy Platona jest ona doskonała – to dzięki niej można opisać świat oraz organizm ludzki. Triada Ciało Umysł Duch to filozofia holistycznej opieki nad ludzkim organizmem. Idąc tym tropem, oferta All Inclusive PLUS zawiera 3 kroki składające się z 77 zabiegów SPA oraz 22 aktywności wellness, co w sumie daje nam 99 zabiegów – tłumaczy Jankowski. Dzięki ofercie All Inclusive Plus goście Jeleniej Strugi mogą korzystać ze wszystkich zabiegów płacąc jedynie za kosmetyki, użyte podczas zabiegu. W cenie znajdują się wszystkie zabiegi SPA, poszerzona oferta wellness oraz propozycje dodatkowe zawarte w pakiecie Plus.

Spa Manager 02/2008

Wydanie internetowe: www.spa-manager.pl
 

(AK)

REKOMENDACJA
2013-01-08 19:56:39
~link

http://www.uzdrowicielreiki24krako w.hpu.pl

2012-12-29 18:43:26
~aga

MOJE FILMIKI NAGO: http://daa.pl/4mc8 Podobam Ci Się? :)) ;*

2008-06-02 14:57:19
~obserwator

wielu chciałoby,korzystają tylko bogacze!Dla malutkich nic nie ma!

2008-06-02 14:55:30
~obserwatorka

Fajnie,szkoda,że na pomorzu nie mamy ciekawego SPA.chociaż na forum dużo złych opini na Jelenią struge,ceny też są wysokie,nie możemy skorzystać my szare myszki,a szkoda...........

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.