wyszukanie zaawansowane

SPA&Wellness

Miodowo-mleczne masaże, maseczki czy zabiegi pielęgnacyjne na dłonie. Produkty dobrze znane z kuchni z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w nowoczesnym Spa.
 • Wybielanie zębów - najlepsze metody

  Piękne białe zęby były od zawsze marzeniem kobiet. Kiedyś do ich czyszczenia używano sproszkowanego popiołu lub rogu jelenia. Dzisiaj istnieją znacznie przyjemniejsze, a co najważniejsze – skuteczniejsze metody na śnieżnobiałe zęby.

 • Walentynkowe Spa dla dwojga

  Dzień Zakochanych to coś więcej niż kolacja w blasku świec lub wieczór w kinie. To przede wszystkim czas na miłość, intymność i wyjątkowe, wspólne wrażenia. Poddajcie się ich mocy dzięki przygotowanym dla Was miłosnym pakietom w Spa.

 • Accor - pomysł na hotele

  Dobry wujek zawsze powinien pamiętać o swoich bratankach – powtarzał Gérard Pélisson, jeden z dwóch założycieli hotelarskiego giganta Accor. Teraz ten bratanek, 50-letni Gilles Pélisson, kieruje firmą.

 • Osobowość Spa 2008

  Po raz pierwszy w Polsce miesięcznik Spa&Wellness Magazine wraz ze swoimi Czytelnikami wybrał największe osobowości Spa 2008 r.

 • SPA na prowincji

  Jeśli czas tylko na to pozwala, mieszczuchy chętnie porzucają wielkomiejskie Day Spa i szukają spokojnych miejsc odnowy na idyllicznej prowincji. Przyjrzeliśmy się najciekawszym tego typu ośrodkom w Europie.