wyszukanie zaawansowane

SPA&Wellness

Walentynkowe Spa dla dwojga

11.02.2009

SPA&Wellness magazine

Dzień Zakochanych to coś więcej niż kolacja w blasku świec lub wieczór w kinie. To przede wszystkim czas na miłość, intymność i wyjątkowe, wspólne wrażenia. Poddajcie się ich mocy dzięki przygotowanym dla Was miłosnym pakietom w Spa.


Zielona kawa, algi i Mazurskie noce
Weekend rozpoczyna się kąpielą z dodatkiem olejków aromatycznych i minerałów, po niej następuje wmasowanie balsamu nawilżającego. Dla Niej zabieg na ciało z zieloną kawą lub algami, a dla Niego zabieg na ciało „ogień pustyni" lub aromatyczny torf. Ponadto w cenie pakietu: sauna, jacuzzi, zabieg na twarz dla niej i dla niego lub masaż klasyczny, butelka wina do pokoju, kolacja, obiadokolacja w formie bufetu lub serwowana do stolika.
Cena pakietu: 1300 zł
www.hotelanders.com.pl.

W świecie Bachusa
Weekend „Rajska rozkosz” składa się m.in. z winnych terapii. Para skorzysta z owocowego peelingu, kąpieli, winogronowego koncentratu, maski piankowej i specjalnego balsamu do masażu. W pakiecie także: śniadania serwowane do łóżka, romantyczne kolacje w blasku świec, specjalne dania dla zakochanych. Cena obejmuje także;; zakwaterowanie, wyżywienie a'la carte (160 zł/pobyt), basen, jacuzzi, sauna.
Cena pobytu: Chaty 1620 zł/2 os., hotel 1910 zł/2 os., apartamenty 2810 zł/2 os.
www.gleboczek.pl

1 2 3
REKOMENDACJA
2012-03-23 04:25:43
~Magda

Ja nie mogę narzekać. Mam dopiero 19lat skończyłam tylko gimnazjum zarabiam bardzo dużo i do tego jestem uszczęśliwiona, zobacz www.bpmotion.com

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.