wyszukanie zaawansowane

SPA&Wellness

Ewa Gawryluk - rasowa blondynka

09.06.2008

SPA&Wellness magazine

Choć ma swoje stałe miejsce w gwiazdozbiorze polskiego showbusinessu, próżno szukać jej w gwiezdnych cyrkach, śpiewach i tańcach na lodzie. Wciąż głodna dobrej roli komediowej, dystansuje się od polskich produkcji romantycznych. Jak przystało na rasową blondynkę, pod łagodnym wyglądem kryje się charakter z pazurem. Dlatego, jak mówił Ludwik Jerzy Kern, to nic, że na Ewę cień pada aż z rajskiego drzewa, bo dzięki temu atrakcyjniej wygląda w tym cieniu Ewa.

Spa & Wellness Magazine: Ma Pani męża aktora, sama pani jest aktorką. Czy życie takiej artystycznej pary czymś różni się od innych małżeństw?

Ewa Gawryluk: W trakcie wywiadów często zadawane jest mi takie pytanie, ale jestem wobec niego bezradna. Nie miałam innego męża, więc trudno jest mi się ustosunkować (śmiech). Faktycznie jednak wykonujemy podobne zawody, co wiąże się z tym, że wiemy o czym dyskutujemy, np. w sprawach zawodowych. Nie pracujemy również w określonych godzinach, dlatego trudno prowadzić nam w pełni ustabilizowany tryb życia. Przykład najprostszy – odkąd pojawiło się w naszym życiu dziecko, to wszystko trzeba pod nie ułożyć, chociażby mieć czas na odebranie go ze szkoły.

S&WM: Aktorstwo to gra. Czy Pani zawód i wykształcenie pozwalają wyczuć w życiu prywatnym, że ktoś udaje inną osobę niż jest w rzeczywistości?

EG: Aktorstwo to przede wszystkim rzemiosło, a aktorzy mają większą skłonność do empatii i wyczuwania nastroju innych ludzi. Nie oznacza to jednak, że wykorzystuję swoje umiejętności zawodowe do oceniania bliskich.

S&WM: Szerokiej publiczności jest Pani znana głównie z serialu „Na Wspólnej”. Na ile jest to prawdziwe aktorstwo dla osoby, która skończyła PWST?

EG: Nie można chyba rozdzielić różnych rodzajów aktorstwa i szufladkować na bardziej lub mniej wartościowe. Do jednych może przemawiać serial, do innej osoby film, ktoś inny będzie wolał deski teatru. To wszystko jest kwestią indywidualnego odbioru i gustu.

1 2 3 4 5
REKOMENDACJA