wyszukanie zaawansowane

Wszyscy Partnerzy

 

   Magazyn EDEN podpowiada jak smakować życie, jak mądrze odpoczywać, jak dbać o zdrowie własne i swoich najbliższych. Tu znajdziesz atrakcyjne miejsca, w których można zregenerować siły i miło spędzić czas, atrakcyjne kuracje dla ciała i ducha, przyjemności stołu i polecane nowości rynkowe. Magazyn Eden - to sposób na dobre życie. Trzeba go mieć!

 

SPA MANAGER - branżowy miesięcznik poświęcony tematyce SPA. Magazyn stanowi bogate kompendium wiedzy z dziedziny hotelarstwa, trendów, nowości, zarządzania, marketingu i PR, a także budowy, architektury i modernizacji obiektów. Grupą docelową jest kadra zarządzająca obiektami hotelarskimi i SPA, kadra zarządzająca firmami wyposażającymi obiekty SPA i hotele, inwestorzy.

 

  Spa & Wellness Magazine - ekskluzywny miesięcznik dla kobiet. Na jego łamach prezentowane są najpiękniejsze miejsca i obiekty SPA, trendy w modzie, informacje o interesujących terapiach i zabiegach, tematy związane z medycyną estetyczną, zdrowym trybem życia i pielęgnacją. Nie brakuje również ciekawych wywiadów.