wyszukanie zaawansowane

Galerie

6 przyczyn wysokiego poziomu cholesterolu

6 przyczyn wysokiego poziomu cholesterolu

1/8

Cholesterol to związek organiczny, należący do steroli, który stanowi naturalny budulec wszystkich błon komórkowych ludzkiego organizmu. Jest on również niezbędny jako substrat do syntezy wielu ważnych dla życia hormonów - na przykład hormonów sterydowych, płciowych ( w tym testosteronu i estrogenu), a także witaminy D3. Cholesterol obecny jest we wszystkich tkankach i we krwi, a jego ilość w ludzkim organizmie wynosi ok. 150 g. Niestety znany jest głównie ze swojego negatywnego wpływu na ludzki organizm. Nadmiar cholesterolu wpływa na wzrost ryzyka wystąpienia miażdżycy i chorób układu sercowo-naczyniowego (zawał mięśnia sercowego, udar mózgu). Aby zminimalizować ryzyko tych ciężkich chorób należy trzymać w ryzach wartości cholesterolu.

UD/mmch/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/8
2014-01-09 10:02:01
~Jordan

Kto czyta i pyta nie błądzi ! Jordan Oboje z żoną jesteśmy w średnim wieku , pomimo wielu kłopotów mamy wspaniały udany związek .Bóle migrenowe w okresie menopauzy żony ustąpiły całkowicie , jej zmysłowość i sprawność fizyczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda .Czytaj w necie wiedza zmienia nawyki i myślenie. Przeczytaj a zaczniesz myśleć i żyć inaczej . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.