wyszukanie zaawansowane

Galerie

Masz grupę krwi B? Te pokarmy są dla ciebie

Masz grupę krwi B? Te pokarmy są dla ciebie

123RF

1/13

Żeby zapewnić sobie zdrowie i dobre samopoczucie, powinniśmy dostarczać swojemu organizmowi składników odżywczych dobranych indywidualnie. Jedną z dróg dojścia do zrównoważonego funkcjonowania może być dieta dopasowana do naszej grupy krwi.

Dzisiejsi posiadacze krwi grupy B odziedziczyli po swoich przodkach silny układ immunologiczny, a więc doskonałą odporność. Sprawny system obronny najczęściej dobrze radzi sobie z chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak nowotwory czy choroby serca. Jednak osoby z krwią B nie są wolne od dolegliwości: narażone są na wyczerpanie psychiczne, syndrom chronicznego zmęczenia i stwardnienie rozsiane. Dokuczać im mogą też infekcje wirusowe, choroby nerek czy cukrzyca. Odpowiednia dieta, przystosowana do indywidualnych potrzeb, może znacznie poprawić jakość ich życia. Ludziom z krwią grupy B (a jest ich na świecie ponad 18 proc.) wolno jeść dużo różnorodnych produktów, ich menu jest dzięki temu urozmaicone. Tylko członkowie tej grupy nie mają np. problemów z tolerancją mleka i produktów mlecznych.

Tekst: ank/ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/13
2013-12-26 11:12:41
~tomi

Bzdurne to są komenatrze zaczynające się od bzdura, po pierwsze wyjatek potwierdza regułę, po drugie nasi lekarze to ciemnogród i niestety regułą w ich wypadku jest niewiedza, a dietach to nie mają zielonego pojęcia. Ja znam zwoje ciało i reakcje na pokarmy i stwierdzam, że podane w tym artykule korelacje pomiędzy dietą a grupą krwi są w większości trafne.

2013-06-10 17:49:23
~Ulka

To jest opinia dla WIEKSZOSCI osobnikow z grupa B, nie dla pojedynczych, typu moj maz (ktory pewnie ma cukrzyce), moj dziadek, moja babka, ja sam! Te badania robili NAUKOWCY, A NIE ZWYKLI LUDZIE, jak dziadek. Chodzi tu o TYPOWEGO (nie dziadka, meza) osobnika. Ja mam ta grupe, moja corka i calkowicie sie zgadzam! Bo moze jestesmy TYPOWE dla tej grupy.

2013-06-05 11:04:03
~kasia

Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem.Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg!. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres).Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

2013-05-28 00:16:53
~krysia

Bzdura . Mam grupę krwi B i w ogóle nie toleruję mleka .

2013-05-21 17:01:48
~Magoo

Totalna bzdura. Mam grupę "B" Moi lekarze twierdza całkiem co innego i ja się z nimi zgadzam. Prawie połowę produktów co mi w tym artykule zalecają nie powinienem jeść z uwagi na swoje zdrowie.

2013-05-21 16:32:51
~Ala

Bzdura.To jest wszystko czego nie trawi / trawi moj maz..Wlasnie z grupa krwi B. Tak to wrozyc moze tylko wrozka.

2013-05-21 15:26:23
~Krzysstof

Nie wiem jaką mam grupę krwi, za to jem wszystko co popadnie i nic mi nie jest. Mieszkam na wsi i spożywam swojskie jajka, mleko, mięso z kurczaka, wieprzowe, przeróżne owoce i warzywa i czuje się super. Nawet sos grzybowy popijam 0,5l mleka.

2013-05-21 15:24:24
~abcdefgh...

lol a co z pozostalymi grupami ?

2013-05-21 13:36:29
~SP

Swojska Piwniczka Zdrowa Żywność, Najtaniej w sieci, Internetowy sklep ze zdrową żywnością. Jagody Goji, Acai, yerba mate, Sok z owoców noni, Pestki moreli, suplementy diety, mleko kozie, ryżowe orkiszowe. Rabaty dla nowych klientów.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.