wyszukanie zaawansowane

Galerie

10 produktów, które zbyt rzadko jadamy

10 produktów, które zbyt rzadko jadamy

123RF

1/10

Zmiany są dobre. Często jednak ludzie nie potrafią się do nich przekonać. Nawet, jeśli chodzi o wprowadzanie ich na talerzu, a może zwłaszcza w tej kwestii. Warto jednak czasem się przełamać i poeksperymentować. Wprowadzić nowe smaki, sięgnąć po produkty rzadko goszczące w polskiej kuchni. Takie doświadczenia nie tylko mogą dostarczyć nowych doznań smakowych, ale też wpłynąć na poprawę stanu zdrowia.

Pasternak
Z wyglądu przypomina pietruszkę. Jest jednak od niej sporo większy. W surowej postaci, jako dodatek do surówek, świetnie nadaje się dla osób z nadwagą, miażdżycą i chorobami układu krążenia. Zawiera sporo witamin, zwłaszcza witaminy C i z grupy B, minerałów, a także błonnika. Pasternakowi przypisuje się działanie przeciwbólowe, uspokajające, obniżające ciśnienie, a nawet upatruje się w nim czynników, zapobiegających powstawaniu kamieni moczowych i żółciowych.

Tekst: Anita Demianowicz/ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/10
2014-01-09 09:45:13
~Jordan

Kto czyta i pyta nie błądzi ! Jordan Oboje z żoną jesteśmy w średnim wieku , pomimo wielu kłopotów mamy wspaniały udany związek .Bóle migrenowe w okresie menopauzy żony ustąpiły całkowicie , jej zmysłowość i sprawność fizyczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda .Czytaj w necie wiedza zmienia nawyki i myślenie. Przeczytaj a zaczniesz myśleć i żyć inaczej . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda

2013-09-16 12:43:20
~amirami

Nie wszystkich stać na to, aby codziennie jeść wyszukane i "zbilansowane" potrawy, częściej sięgamy po suplementy diety. Jednak mało ludzi wie, że i one mogą wejść w interakcje z innymi lekami które przyjmujemy, dlatego warto to sobie sprawdzić- ja sprawdzam na osoz.pl/interakcje i Wam również to polecam!

2013-07-10 07:32:04
~Anna

Brzmi jak paradoks, ale aby schudnąć trzeba jeść-w jaki sposób to nie tajemnica poczytaj porady na idealnafigura.com/zwagi i poznaj w czym tkwi sekret zdrowego odżywiania. Organizm syty chudnie szybciej. To naturalny proces warto go uruchomić i nie martwić się co nam wolno a czego nie wolno jeść. Tu jesz to co lubisz i chudniesz. Zapraszam do odwiedzenia w słusznej sprawie to nie spam. To możliwość pomocy.

2013-07-09 22:33:39
~Schudnij

Jeżeli interesuje was zgrabne estetyczne ciało to polecam wpisać na faceboku słowa dieta trening suplementacja. Znajdziecie tam coś dla was. Zapytajcie o plan dla siebie. Ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek głodówek.

2013-07-07 10:10:01
~garmini

Polecam stronę garminpoi.pl fotoradary, kontrole drogowe, niebezpieczne przejazdy kolejowe na rok 2013, cała Europa, comiesieczne aktualizacje

2013-07-06 18:02:06
~szczaw

Ślimaki winniczki zbierać, a zupa z pokrzywy - żyć nie umierać. Na deser kompot z mirabelek ;))

2013-07-06 17:50:18
~panzTV

Mirabelki i szczaw i jedziesz

2013-07-06 10:46:14
~Luna

Zwłaszcza bataty i olej kokosowy są typowe dla naszego rejonu... Opad rąk...

2013-07-05 11:09:56
~kasia

Nie jest łatwo się odżywiać. To wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych.Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.