wyszukanie zaawansowane

Galerie

Uważaj na te diety!

Uważaj na te diety!

fotolia.com

1/8

Twój znajomy schudł na diecie Paleo, twojej mamie udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów dzięki trzydniowej diecie zwanej militarną lub wojskową. Twoja dobra znajoma wyeliminowała ze swojego jadłospisu pszenicę, a jej siostra – gluten. Coś, co innym pomogło, dla ciebie może być katastrofalne w skutkach. Jak nie dać się złapać w pułapkę popularnych diet i co trzeba o nich wiedzieć?

To, że określony rodzaj diety jest popularny, nie oznacza jeszcze, że jest on dla każdego zdrowy i skuteczny. W rzeczywistości większość tych cudownych diet okazuje się po jakimś czasie przyczyną szybkiego powrotu utraconych w pocie czoła kilogramów (często z nadwyżką), a nierzadko też staje się też powodem poważnych problemów ze zdrowiem (kłopoty z nerkami, stany depresyjne, niedożywienie, anemia itd.). Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, bądź realistą. Poznaj dobrze swoje nawyki żywieniowe, poobserwuj uważnie swój styl życia i koniecznie wszystko zapisuj. Często wydaje się nam, że jemy mniej, a ruszamy się więcej, niż jest w rzeczywistości. Z takim notatnikiem najlepiej udać się do dietetyka, który pomoże ci ułożyć dietę dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz stanu zdrowia. A oto lista kliku popularnych ostatnio diet, które wcale nie muszą sprawdzić się w twoim przypadku. Każdą z nich komentuje dla nas Justyna Piechocka, dietetyk z vitalia.pl.

Tekst: ese na podst. about.com/fitness.wp.pl

Polecamy: Chcesz schudnąć? Sprawdź, kiedy Ci się uda

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/8
Zobacz w innych serwisach:
2016-02-07 12:48:16
~sasza

Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Foreverslimem.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.

2015-05-10 19:29:37
~Marta

Ja zamiast katowania się dietą postanowiłam iść na skróty z odchudzaniem. Kupiłam Therm Line Fast i wspólnie z koleżanką rozpoczęłyśmy odchudzanie. Jest super, narazie po miesiącu zjechałam 3,5 kg. Dla mnie to bardzo dobry wynik bo wcześniej nic mi nie pomagało zrzucić naprogramowych kilogramów.

2015-02-12 22:07:41
~miszka

U mnie w firmie Foreverslim robi prawdziwą furorę.W biurach nie ma dziewczyny która by go nie łykała.Jednym pomógł mniej innym bardziej ,ale działa i to widać.

2013-08-06 09:01:43
~Ewa

Nie ma co stosować diet i się głodzić ..szkoda zdrowia. Ja osobiście miałam nadwagę 15 kg postawiłam na regularne spożywanie kilku posiłków dziennie, ale w mniejszych porcjach ( a jadłam właściwie wszystko na co miałam ochotę) dodatkowo raz w tygodniu starałam się odwiedzać basen, ponadto stosowałam jagodę acai, którą kupiłam ze strony jagodyacai.net.pl dzięki czemu udało mi się zrzucić 13 kg w 3 miesiące bez większego problemu i co najistotniejsze efekt jo-jo si

2013-07-31 13:16:27
~beata

Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) Chcesz się dowiedzieć więcej? zajrzyj www.idealnafigura.com/gbere s

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.