wyszukanie zaawansowane

Galerie

Dziesięć najważniejszych porad dietetycznych

Dziesięć najważniejszych porad dietetycznych

123RF

1/10

Liczba diet, jakie pojawiają się każdego roku staje się przytłaczająca. Jedz to, nie jedz tego - krzyczą do nas reklamujący swoje usługi dietetycy. Eliminuj albo łącz - radzą nam inni. Trudno się w tym wszystkim się połapać. Dla ułatwienia więc przygotowaliśmy listę 10 najważniejszych porad, które pojawiają się w praktycznie każdej diecie - niezależnie od tego, czy pochodzi ona sprzed 20 lat, czy jest hitem ostatniego sezonu.

Rada 1: Pij dużo wody lub innych niskokalorycznych napojów
Zanim zabierzemy się za jedzenie świeżo otwartej paczki chipsów czy paluszków, najpierw wypijmy szklankę wody. Ludzie często mylą pragnienie z głodem, więc często sięgają po niezdrowe przekąski w chwili, gdy tak naprawdę potrzebuję jedynie szklanki chłodnej wody. Jeśli nie przepadamy za jej smakiem, warto spróbować niesłodzonych herbatek ziołowych lub świeżych soków owocowych.

REKOMENDACJA
1/10
2015-06-10 10:54:22
~Inga

Generalnie to większość diet to marketing + suplementy, a nikt nie chce pomóc nam naprawdę. Kiedyś też wierzyłam w diety, ale dużo prościej mi się żyje i schudłam kilka kilo, gdy zaczęłam przeglądać dzienniczek diety ze strony dietomat.pl - widzę jak bilansować i co ile ma kalorii, a baza jest polska, anie amerykańska. Pzdr

2014-03-14 11:52:03
~Melania

Odchudzam się od stycznia, ale efekty zobaczyłam dopiero jak zaczęłam systematycznie ćwiczyć i stosować zieloną kawę. To mnie bardzo wspomogło. Generalnie nie wierzę w takie specyfiki wspomagające, ale coś w tej zielonej kawie jest! Pobudza metabolizm, mam więcej energii, naprawdę widać, że "naturalne wspomagacze' pomagają. Od lutego łykam be slim, chudnę w dobrym i zdrowym tempie.

2014-03-10 12:59:55
~Dorota

Zdrowa dieta to podstawa, ale nie dajmy się zwariować, raz na jakiś czas można sobie pozwolić np na coś słodkiego. Staram się ćwiczyć regularnie, piję codziennie dużo wody niegazowanej, poza tym wspomagam się zieloną kawą (beslim). Ale nie piję jej, a łykam w tabletkach. I chudnę! Jak mam ochotę raz w tygodniu zjeść kawałek pizzy to go jem. Ale znam umiar.

2014-01-02 13:03:31
~zuza

Są dziesiątki diet na których chudniemy, potem waga powraca i tak właśnie nasza tkanka tłuszczowa coraz bardziej się nawarstwia co oczywiście sprzyja zagrożeniom zdrowotnym jak cukrzyca, miażdżyca, choroby sercowo-naczyniowe itd, a jeżeli mamy zdrową dietę ( klubdiety.pl) nasz organizm znacznie lepiej radzi sobie z tkanką tłuszczową i tym samym zyskujemy na zdrowiu a to najważniejsze.

2013-09-15 15:45:47
~PIotr

Większość rad jest bardzo słuszna (z tą gumą, to bym dyskutował). Niestety, ich realizacja jest często bardzo trudna.

2013-08-23 07:22:11
~Ewa

Poprawiłam znacznie swoją figurę. W jaki sposób ? bardzo prosty. Stworzyłam zdrowy plan odżywiania warto wiedzieć podstawowe rzeczy co wówczas jeść, nie trudno popełnić błąd który przyniesie odwrotny skutek. Oto kilka rad i uwag na temat zdrowego odżywiania wystarczy tylko poczytać a zmieni się wiele idealnafigura.com/zwagi to tylko kilka minut dla twego zdrowia. Polecam

2013-08-22 21:10:19
~Hę

A gdzie najważniejsze: zmniejszenie wielkości porcji i ruch?

2013-08-22 20:51:06
~Leoś123

Mniej żreć więcej chodzić i po bólu.

2013-08-22 14:14:11
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.