wyszukanie zaawansowane

Galerie

6 powodów, by zbadać krew

6 powodów, by zbadać krew

123RF

1/7

Nasze samopoczucie wynika w znacznej mierze ze stanu zdrowia. Niestety, większość z nas jest na tyle zapracowana i zabiegana, że tłumi objawy różnych schorzeń dostępnymi bez recepty pastylkami, nie zastanawiając się nad ich prawdziwymi przyczynami. Tymczasem wystarczą podstawowe badania krwi, żeby szybko ustalić, co tak naprawdę nam dolega.

Powinniśmy pamiętać, że szybka diagnoza znacznie zwiększa szansę na skuteczną pomoc nawet w przypadku ciężkich chorób. Warto zastanowić się nad reakcjami własnego organizmu i nie lekceważyć pojawiających się sygnałów. Oto 6 sytuacji, w których bezwzględnie należy wykonać badania krwi.

Tekst: eMKa/ese/fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/7
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Cukrzyca - objawy choroby
Zdrowie & Fitness
6 powodów, by zbadać krew
Zdrowie & Fitness
Cukrzyca ciążowa
Zdrowie & Fitness
Ile kosztuje cukrzyca?
Zdrowie & Fitness
Cukrzyca - jakie daje objawy?
Zdrowie & Fitness
Cukrzyca. Wygrajmy Razem!
2014-03-26 07:23:17
~Zośa

Od roku mam aktywator wody Aqua Lyros od Atara Golden nic lepszego nie znajdziecie, daje naturalną źródlaną wodę do życia . Idealna na poprawę zdrowia i urody ,skóra jest jędrna i gładka .Problemy z prostatą męża znikają bo miał wielki stres aby nie zachorować na raka , cukier i cholesterol też spada .Poprawiona drożność żył wpłynęła na stabilizację ciśnienia krwi , bóle serca po przebytych dwóch zawałach ustąpiły

2013-09-23 09:47:04
~Milena

Chcecie się odchudzać? Wpiszcie na fejsbooku dieta trening suplementacja. Rozpisują tam rewelacyjne plany odchudzające.Schudłam ponad dwadzieścia kilo

2013-09-18 13:20:22
~aaa

Tylko ciekawe że lekarz nie bierze tego pod uwagę ,chyba lekarz wie ile może być powodów. Ja zawsze jak idę i proszę o skierowanie na podstawowe badania to słyszę że dobrze wyglądam, jestem młoda i nie trzeba robić badań .Takie słowa usłyszałam od mojej lekarz ,następnym razem usłyszałam że się limit wyczerpał, przepraszam bardzo ale ja limitu nie wyczerpałam ,a badań nie miałam robionych chyba 6 lat jak nie więcej a składki mi odciągają nie wiem na co ! Jestem obur

2013-09-18 12:35:20
~teresa z gdańsk

do wiadomości wszystkich. Każdego potrafią uleczyć jedynie genialni lekarze orzecznicy z ZUS. Za nich powinni się wziąć.

2013-09-18 12:33:59
~;)

Jeśli chcesz wiedzieć gdzie znajduje się Twój znajomy użyj lokalizacja-telefonu.pl/iwtj wystarczy podać jego numer telefonu. Polecam :)

2013-09-18 12:27:39
~hgfd

Badania takie jak morfologia, cholesterol, czy glukoza powinien każdy móc sobie zrobić 1 x w roku bez skierowania od lekarza, oczywiście z refundacją NFZ, tak jak teraz, bez skierowania, można pójść do dermatologa.

2013-09-18 11:48:37
~24-latek

mam bóle stawów i chroniczne zmęczenie. rzeczywiście lekarz wysłał mnie na badanie krwi. i co? i nic. jestem zdrowy. potem ekg, badanie moczu. i co? nic. jestem zdrowy. diagnoza -> przemęczenie. i proszę mi nie gadać że 24 latek (tyle mam lat) nie ma czym być zmęczony bo się tego już nasłuchałem. jak widać jestem

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.