wyszukanie zaawansowane

Galerie

Dlaczego nie warto udawać orgazmu?

Dlaczego nie warto udawać orgazmu?

123RF

1/7

To jedno z najbardziej intensywnych doznań. Nie warto go udawać - a robi tak prawie 70 proc. kobiet i 30 proc. mężczyzn - bo orgazm ma wiele zdrowotnych korzyści. Dlatego, gdy boli cię głowa nie odwracaj się plecami do partnera.

Doskonały na krążenie
Może zmniejszać ból spowodowany przez migreny, artretyzm, wzmacnia system immunologiczny, obniża ciśnienie krwi, wzmacnia układ odpornościowy. Według Jennifer Berman, współzałożycielki Female Sexual Medicine Center na Uniwersytecie Kalifornijskim, orgazm poprawia krążenie i zwiększa przepływ krwi do narządów płciowych. To z kolei utrzymuje tkanki zdrowe.

Tekst:asz, źródło: huffingtonpost.com /fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/7
2014-11-27 19:47:30
~qrka

czasem problem leży po stronie mężczyzny, tzn "jego" rozmiarów, a wtedy skutecznym rozwiązaniem jest iq man. a u kobiety poznanie swojego ciała dobrze...

2014-01-09 09:39:48
~Jordan

Kto czyta i pyta nie błądzi ! Jordan Oboje z żoną jesteśmy w średnim wieku , pomimo wielu kłopotów mamy wspaniały udany związek .Bóle migrenowe w okresie menopauzy żony ustąpiły całkowicie , jej zmysłowość i sprawność fizyczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda .Czytaj w necie wiedza zmienia nawyki i myślenie. Przeczytaj a zaczniesz myśleć i żyć inaczej . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.