wyszukanie zaawansowane

Galerie

Ten brzydki zapach może świadczyć o chorobach

Ten brzydki zapach może świadczyć  o chorobach

123RF

1/5

Dbasz o czystość, a jednak czujesz od siebie niepokojący zapaszek. Ciało każdego z nas specyficznie pachnie, co zwykle jest niewyczuwalne dla otoczenia. Gdy woń staje się odpychająca i uciążliwa - może sygnalizować początek choroby.

Usta
Nieprzyjemny zapach z ust to niestety bardzo powszechne zjawisko. Brzydki zapach jest najczęściej skutkiem złej higieny jamy ustanej. Gdy mamy zdrowe zęby zapaszek może pochodzić z przestrzeni międzyzębowych, których się nie nitkuje. Powodem mogą być także chore dziąsła. Odwiedziny u stomatologa pozwolą wyeliminować krępujący kłopot. Inną przyczyną przykrego zapachu są głodówki. Już po kilku godzinach niejedzenia może pojawić się nieprzyjemny zapach z ust, który jest związany z metabolizmem drobnoustrojów fizjologicznie obecnych w naszych ustach. Trzeba unikać więc długich przerw w jedzeniu i pić wodę z cytryną. Niemiła woń może pochodzić też z migdałków zmienionych przez częste anginy. Gdy płukanie nie pomaga, może trzeba będzie wyciąć migdałki. Gdy czujemy z ust zapach owoców może to świadczyć o nierozpoznanej cukrzycy. Słodkawy zapach – występuje przy chorej wątrobie i przy refluksie. Niemiła woń przy bólach brzucha – sugerować może wrzody żołądka lub dwunastnicy.

REKOMENDACJA
1/5
Zobacz w innych serwisach:
2014-07-15 15:36:48
~Ship Center Olsztyn

http://olsztyn.shipcenter.pl/tani-k urier-olsztyn/ wysyłki paczek z Polski do krajów UE. Najtaniej!

2013-09-26 19:42:12
~ewa

Też miałam z tym problem.Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.