wyszukanie zaawansowane

Galerie

Co zrobić, by był piękny i płaski?

Co zrobić, by był piękny i płaski?

123RF

1/5

Piękny brzuch jest marzeniem prawie każdego z nas, a niewielu może się nim pochwalić. Zachodzimy w głowę - co zrobić, by stał się bardziej płaski? Czy tylko ćwiczeniami i surową dietą? Niekoniecznie. Oto nasze sposoby na wymodelowanie brzucha.

Nie jedz wzdymających potraw
Nieprawidłowa dieta może przyczynić się nie tylko do odkładania się tkanki tłuszczowej w pasie brzusznym, ale także do gromadzenia się gazów jelitowych, które powodują wzdęcia brzucha. W dążeniach do płaskiego brzucha należy więc unikać produktów wzdymających. Posiłki jemy 5–6 razy dziennie. Do diety wprowadzić warto jogurty z żywymi kulturami bakterii – utrzymują w równowadze florę jelitową i ograniczają produkcję gazów, zapobiegają też wzdęciom i zaparciom. Pamiętaj, że solone potrawy zatrzymują wodę w organizmie. Zrezygnuj z warzyw wzdymających (np. fasola, groch, bób, kapusta, cebula). Nie pij gazowanych napojów, bo dwutlenek węgla rozpycha żołądek. Do potraw dodawaj m.in. majeranek, gorczycę, pieprz. Pij napary z mięty, rumianku, kopru. Jeżeli masz skłonność do wzdęć, przyjmuj preparaty łagodzące te dolegliwości.

Tekst: asz/fitness.wp.pl

Polecamy: Rewolucyjna dieta! Jak z niej skorzystać?

REKOMENDACJA
1/5
2014-04-24 10:35:26
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

2014-01-25 14:22:17
~Gazela

Ćwiczenia i suplement slimcea - własnie tak zrobiłam sobie kaloryferem na brzuszku chociaż nigdy nie wierzyłam w to że mi się uda, należę do tych osób które mimo ćwiczeń zawsze miały jakieś sadełko ale dzięki temu suplementowi w końcu zaczęłam je spalać a ćwiczenia wyrzeźbiły mięśnie i jest efekt!

2014-01-09 09:38:28
~Zdrowy

Kto czyta i pyta nie błądzi ! Jordan Oboje z żoną jesteśmy w średnim wieku , pomimo wielu kłopotów mamy wspaniały udany związek .Bóle migrenowe w okresie menopauzy żony ustąpiły całkowicie , jej zmysłowość i sprawność fizyczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda .Czytaj w necie wiedza zmienia nawyki i myślenie. Przeczytaj a zaczniesz myśleć i żyć inaczej . Aktywator wody Atara Golden to ZDROWIE i Uroda

2013-09-27 13:08:24
~Aśka

Dorcia radzi,że najlepiej na brzuch robi pearcing kolczyków w lewą wargę sromową. To jest dzisiaj bardzo trendy.

2013-09-27 12:34:11
~zrzucicbrzuch.pl

po rawdziwe metody na plaski brzuch (które dzialaja) zapraszam na strone zrzucicbrzuch.pl

2013-09-27 10:42:45
~kuku

Taaaaa.... a za chwilę piszą, że noszenie butów na obcasie jest niezdrowe!! To się zdecydujcie!!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.