wyszukanie zaawansowane

Galerie

8 małych zmian w diecie

8 małych zmian w diecie

123RF

1/8

Rozpoczynając odchudzanie, często wszystko stawiamy na jedną szalę. Koniec ze słodyczami, zero alkoholu, pięć głównych posiłków i żadnych przekąsek. Wierzymy, że taki reżim szybko przyniesie upragnione rezultaty. Okazuje się jednak, że surowe i sztywne nastawienie do diety niekoniecznie kończy się powodzeniem. Wystarczy wprowadzić zaledwie kilka drobnych zmian w sposobie odżywiania, by już po niedługim czasie zobaczyć imponujące rezultaty.

Jedz nasiona chia
Uzyskiwane są z rośliny jednorocznej o nazwie szałwia hiszpańska lub chia, rosnącej w Meksyku i Gwatemali. Nasionom chia przypisuje się szereg dobroczynnych właściwości. Doskonale smakują na przykład w połączeniu z płatkami śniadaniowymi. Spożywając ich porcję codziennie rano, zwiększysz ilość błonnika w diecie. Chia bardzo korzystnie wpływają również na cholesterol, obniżając i regulując na trwałe jego poziom. Ponadto, wzbogacają dietę w białko i kwasy tłuszczowe omega-3.

Tekst: Izabela O'Sullivan/ese/fitness.wp.pl

Polecamy: Rewolucyjna dieta! Jak z niej skorzystać?

REKOMENDACJA
1/8
2017-10-03 19:33:31
~Renata

Jednak co do skutecznści, to uważam, że ForeverSlim jest pod tym względem jednym z lepszych środków wpomagających proces odchudzania na rynku

2017-09-24 20:01:02
~Eureka

Moja zmiana w diecie odchudzającej polegała na tym że do diety dodałam Slimunox.Efekty są super,ja z prawie całej kuracji jestem mega zadowolona.

2017-03-21 18:41:30
~Diana

Ja jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. WYnik nawet jest lepszy od tego jakiego oczekiwałam

2017-02-14 15:50:02
~Ika

Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.

2014-07-19 09:34:34
~BAMBINESCU

Oczywiście,że nie potrzebujemy się katować.Ja na przykład skorzystałem z propozycji odchudzania polecanego przez Panią Ewę z chudzi.pl.Na efekt nie trzeba było długo czekać.

2013-11-10 03:35:53
~bakero

Twoje dziecko, mąż, żona, dziewczyna czy chłopak wraca późno do domu i nie chce ci powiedzieć gdzie był? koniec z tym! dzięki tej stronie namierzysz telefon i dowiesz się gdzie aktualnie przebywa osoba której szukasz! >> epidem.pl/zcuox.html

2013-11-04 12:04:34
~kasia

Świetny artykuł.Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem. Nie mogła znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła mi coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres). Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te zbędne kg, wiem tylko, że nie głodowałam i jadłam ulubione potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

2013-11-02 11:26:24
~ddd

jedz to co rośnie przy tobie, na twoim terenie - to dobra stara wiedza - moze dobre w gwatemalii a le nie w Polsce

2013-11-02 09:38:14
~zrzucicbrzuch.pl

Chcesz się dowiedzieć jak jeść bez głodzenia się aby szybko schudnąć? Odwiedź stronę zrzucicbrzuch.pl aby poznać sekret. Schudnij szybko i trwale dzięki zrzucicbrzuch.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.