wyszukanie zaawansowane

Galerie

10 powodów, aby zrezygnować z napojów dietetycznych

10 powodów, aby zrezygnować z napojów dietetycznych

123RF

1/10

Lęk przed tyciem sprawia, że rzesze konsumentów sięgają po produkty słodzone substancjami zastępującymi cukier. Udział napojów dietetycznych w rynku stale się zwiększa. Jego roczna wartość jest w naszym kraju szacowana na ponad 650 milionów złotych.

Do niedawna głównymi konsumentami produktów light były kobiety. Dzisiaj coraz częściej decydują się na nie mężczyźni. Wpływ na to mają reklamy i przeświadczenie, że do zachowania nienagannej sylwetki wystarczy jedynie liczenie kalorii. Tymczasem okazuje się, że sięgając po napój bez cukru, ryzykujemy utratę zdrowia. Przedstawiamy dziesięć powodów, przemawiających za tym, by raz na zawsze porzucić napoje dietetyczne.

Oprac. eMKa/ese/fitness.wp.pl

Polecamy: Jesteś piękna! Możesz być też szczupła

Dołącz do fanów serwisu Zdrowie&Fitness na Facebooku

REKOMENDACJA
1/10
2014-03-26 06:53:40
~woda & zdrowie

Profilaktyka - pij i kąp się codziennie w wodzie z aktywatora Aqua Lyros Atara Golden a ZAPOMNISZ o chorobach i nowotworach . Jeśli jest już za późno ,….w ostatniej godzinie życia nie szukaj cudów . Współczuje chorym . Czytaj w necie aktywator wody Aqua Lyros Atara Golden . Warto kopiować i innych informować to też …. Samarytańska pomoc, ... rzadkość w obecnym czasie.

2013-11-29 16:18:54
~marta

Ja piję tylko zdrową herbatkę. A dobra herbatka również świetnie pomaga w odchudzaniu. Ale sama herbata nie pomoże, wiem ze swojego doświadczenia. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, do tego poleciła mi znajoma świetną herbatę, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na (www.idealnafigura.com/gberes)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.