wyszukanie zaawansowane

Galerie

Nietypowe przyczyny bólu głowy

Nietypowe przyczyny bólu głowy

123RF

1/6

Ludzki organizm jest bardzo skomplikowany i każdy człowiek reaguje inaczej na pewne sytuacje. Ból głowy może wywoływać wiele różnych czynników, takich jak np. przemęczenie czy stres, jednak istnieje również szereg nietypowych przyczyn tej dolegliwości. Okazuje się, że mogą ją spowodować np. perfumy czy… seks.

Odwodnienie organizmu
Niedostateczne nawodnienie organizmu również może powodować bóle głowy. Tymczasem mało kto stosuje się do zasady spożywania dwóch litrów wody dziennie. Podobne dolegliwości wywołuje niekontrolowana przez lekarza głodówka i nieregularne odżywianie się. W momencie gdy nie dostarczamy do mózgu odpowiednio dużo węglowodanów, narząd ten może odpowiedzieć na ich brak bólem głowy. Zaburzona zostaje m.in. czułość naszego oka na światło. Dlatego bóle tego typu często występują o poranku, gdy razi nas światło.

REKOMENDACJA
1/6
2016-06-12 13:24:11
~Bulba

Urlopy, weekend, jakiekolwiek wolne to również ulubione pory mojej głowy. Może dlatego, że jest nie co „luźniejsza” i sobie odbija. W poszukiwaniu porad trafiłam na fajne kompendium o migrenie – abcmigrena.pl i od dłuższego czasu wcielam w życie ich rady.

2014-10-15 16:49:04
~amelka

Moja przypadłość jest typowa i jednocześnie nietypowa, migrena występująca po stresie i przemęczeniu. Dopada zwykle w weekendy i na urlopie, nie pozwala wypocząć, gdyby nie sumamigren nie mogłabym normalnie funkcjonować :(

2014-04-07 16:26:58
~Madzia

Orientujecie się może ile tych darmowych kuponów do Multikina można odebrać ze strony http://link.mil.pl/bietyzafree/? ? Jeden już bez problemu zrealizowałam i nie wiem czy znów mogę zamówić kolejny na swoje dane czy lepiej na kogoś znajomego ?

2014-03-26 06:40:20
~Davi

Oboje z żoną jesteśmy w średnim wieku , pomimo wielu kłopotów mamy wspaniały udany związek .Bóle migrenowe w okresie menopauzy żony ustąpiły całkowicie , jej zmysłowość i sprawność fizyczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania . Aktywator wodyAqua Lyros Atara Golden to ZDROWIE i Uroda .Czytaj w necie wiedza zmienia nawyki i myślenie. Przeczytaj a zaczniesz myśleć i żyć inaczej .

2014-03-14 06:16:10
~erwin

świadkowie jehowy w swojej przebudźcie się z października 2013 napisali cytuje:: Materialiści są z reguły mniej szczęśliwi i bardziej podatni na depresję.Problemy ze zdrowiem psychicznym mają nawet ci,którzy tylko marzą o zdobyciu większej ilości pieniędzy:ludzie ci częściej też skarżą się na bóle gardła,pleców i Głowy,chętniej zaglądają di kieliszka i po narkotyki>Pogoń za sukcesami finansowymi najwyraźniej unieszczęśliwia >>>>>Jehowici już od

2014-03-13 19:56:30
~zenkowy73

Twoje dziecko a może partner-ka wraca późno do domu i nie chce ci powiedzieć gdzie był-a? koniec z tym! dzięki tej stronie namierzysz telefon i dowiesz się gdzie aktualnie przebywa osoba której szukasz! http://addr.co/1Lu

2014-03-13 16:07:49
~Poznanianka

blagam o pomoc . moja synowa ma bole glowy zwiazane z falami mikrofalowymi ( tel komorkowe ) To jest koszmar !!! nie tylko dla niej ale i dla otoczenia . Prosze o pomoc , gdzie w Poznaniu mozna leczyc taka przypadlosc ??? i w ogole gdzie sie to leczy ???

2014-03-13 13:14:36
~Polaczek

No całkiem ciekawie ale ja tam wolę opcje binarne, odkryłem ciekawy sposób a jeszcze w binary 24 mi pomogli. Mało popularna w polsce metoda, a można sporo zarobić, ciężkie czasy są. Nowy trend z zagranicy więc jeszcze mało znany i można się ciekawych sum dorobić, ja mam swoją taktykę już wyrobioną na binary 24 pomagają na początku i warto teraz się skusić póki jest okazja.

2014-03-10 16:03:33
~ala

Organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych każdego dnia. Ja znalazłam świetne rozwiązanie, nie muszę zastanawiać się co mam jeść, jem bardzo pożywne śniadanie a co najważniejsze jest to dla każdego. Polecam zdrowe, smaczne odżywianie, (zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes) dające witaminy i energię

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.