wyszukanie zaawansowane

Galerie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

123RF

1/8

Organizm każdego człowieka różnie może reagować na spożywane pokarmy. Dietetyczka Lyn Genet-Recitas po latach obserwacji stworzyła listę produktów, na które silnie reagowali jej klienci. Okazało się, że wiele ze składników popularnych diet, które miały zapewniać efektywne odchudzanie, tak naprawdę sprawia, że tyjemy. Dietetyczka produkty te nazwała diabelskimi, ponieważ choć teoretycznie spożywanie ich powinno nieść wiele korzyści dla naszego zdrowia, to w rzeczywistości wiele osób nie wie, że powinno na nie uważać. Oto kilka najsilniej reaktywnych składników „zdrowej” diety.

Owsianka
To jeden z produktów żywnościowych, który cieszy się opinią superjedzenia, chociaż tak naprawdę jest dokładnie odwrotnie.

„Nawet nie zliczę, ilu moich klientów latami jadło owsiankę (która charakteryzuje się 85-procentową reaktywnością). Sądzili, że robią tak dla swojego dobra, tymczasem szkodzili swojemu zdrowiu i nie mogli schudnąć, a działo się tak z powodu dużego potencjału owsianki w zakresie wywoływania stanu zapalnego.” – opisuje Lyn Genet-Recitas w swojej książce pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze”.

Panuje powszechne przekonanie, że jedzenie owsianki wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Jeżeli owsianka jest dla ciebie produktem przyjaznym, to pewnie jej spożywanie pomoże ci uzyskać ten efekt. Jeżeli jednak może wywołać u ciebie stan zapalny, to prawdopodobnie doprowadzi do zwiększenia stężenia cholesterolu. Stan zapalny uruchamia wszystkie ukryte lub „uśpione” problemy zdrowotne, w tym wysoki poziom cholesterolu.

Tekst pochodzi z książki pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze” autorstwa Lyn Genet-Recitas (wyd. Laurum).

REKOMENDACJA
1/8
2018-08-12 20:25:44
~Ruzia

Stosowałam wile suplementów ale żaden nie działał tak dobrze jak amerykańskie tabletki Slimunox.Niestety musiałam bardzo długo szukać zanim trafiłam na Slimunox.Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Teraz w końcu po wielu latach w końcu mogę się cieszyć z nowej figury.

2018-06-23 20:17:37
~Gabi

kubiak U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

2018-06-02 19:18:59
~Stenia

Według mnie tabletki wspomagające proces odchudzania działają.Jestem przykładem na to że dzięki diecie i tabletką można zrzucić zbędne kilogramy.Ja akurat brałam Foreverslim ale na rynku jest wiele różnych suplementów.Wystarczy wybrać takie które są bezpieczne dla zdrowia i zawierają tylko naturalne składniki .

2018-05-06 18:49:42
~Magda

Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

2018-02-21 18:40:07
~Sara

U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox zbliżony do takiego o jakim piszecie więc nie będę się powtarzać. Nie mniej naważniejsze to brak efektu jojo

2018-02-03 14:56:02
~Magdalena

Ja też stosowałam Slimunox, jestem bardzo zadowolona, bo w końcu udało mi się pozbyć cąłej nadwagi. Nie ukrywam, ze uważam to za swój wielki sukces, bo z kilogramami walczyłam wcześniej ponad 5 lat izawsze one mnie pokonywały. A teraz pełen sukces

2018-01-14 18:54:17
~Lula

Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch nie zaamierzam z niego rezygnować.

2018-01-10 12:38:26
~Liliana

Ja stosowałam Slimunox przez 3 miesiace. Poleciła mi go koleżanka, której jestem bardzo wdzięczna. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi

2018-01-05 13:33:12
~Olka

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox

2017-12-10 17:56:40
~Daria

Nie wiem jak inne tabletki ale dla mnie najlepszy i najbardziej skuteczny jest Slimunox.To właśnie dzięki niemu pozbyłam się tych fałd tłuszczu które miałam.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.