wyszukanie zaawansowane

Galerie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

123RF

1/8

Organizm każdego człowieka różnie może reagować na spożywane pokarmy. Dietetyczka Lyn Genet-Recitas po latach obserwacji stworzyła listę produktów, na które silnie reagowali jej klienci. Okazało się, że wiele ze składników popularnych diet, które miały zapewniać efektywne odchudzanie, tak naprawdę sprawia, że tyjemy. Dietetyczka produkty te nazwała diabelskimi, ponieważ choć teoretycznie spożywanie ich powinno nieść wiele korzyści dla naszego zdrowia, to w rzeczywistości wiele osób nie wie, że powinno na nie uważać. Oto kilka najsilniej reaktywnych składników „zdrowej” diety.

Owsianka
To jeden z produktów żywnościowych, który cieszy się opinią superjedzenia, chociaż tak naprawdę jest dokładnie odwrotnie.

„Nawet nie zliczę, ilu moich klientów latami jadło owsiankę (która charakteryzuje się 85-procentową reaktywnością). Sądzili, że robią tak dla swojego dobra, tymczasem szkodzili swojemu zdrowiu i nie mogli schudnąć, a działo się tak z powodu dużego potencjału owsianki w zakresie wywoływania stanu zapalnego.” – opisuje Lyn Genet-Recitas w swojej książce pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze”.

Panuje powszechne przekonanie, że jedzenie owsianki wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Jeżeli owsianka jest dla ciebie produktem przyjaznym, to pewnie jej spożywanie pomoże ci uzyskać ten efekt. Jeżeli jednak może wywołać u ciebie stan zapalny, to prawdopodobnie doprowadzi do zwiększenia stężenia cholesterolu. Stan zapalny uruchamia wszystkie ukryte lub „uśpione” problemy zdrowotne, w tym wysoki poziom cholesterolu.

Tekst pochodzi z książki pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze” autorstwa Lyn Genet-Recitas (wyd. Laurum).

REKOMENDACJA
1/8
2018-05-06 18:49:42
~Magda

Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

2018-02-21 18:40:07
~Sara

U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox zbliżony do takiego o jakim piszecie więc nie będę się powtarzać. Nie mniej naważniejsze to brak efektu jojo

2018-02-03 14:56:02
~Magdalena

Ja też stosowałam Slimunox, jestem bardzo zadowolona, bo w końcu udało mi się pozbyć cąłej nadwagi. Nie ukrywam, ze uważam to za swój wielki sukces, bo z kilogramami walczyłam wcześniej ponad 5 lat izawsze one mnie pokonywały. A teraz pełen sukces

2018-01-14 18:54:17
~Lula

Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch nie zaamierzam z niego rezygnować.

2018-01-10 12:38:26
~Liliana

Ja stosowałam Slimunox przez 3 miesiace. Poleciła mi go koleżanka, której jestem bardzo wdzięczna. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi

2018-01-05 13:33:12
~Olka

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox

2017-12-10 17:56:40
~Daria

Nie wiem jak inne tabletki ale dla mnie najlepszy i najbardziej skuteczny jest Slimunox.To właśnie dzięki niemu pozbyłam się tych fałd tłuszczu które miałam.

2017-12-06 16:55:18
~Cecylia

Dla mnie bardzo ważne jest to że Slimunox skutecznie hamuje u mnie napady głodu a to zawsze było dla mnie koszmarne.Po za tym waaga spada regularnie.

2017-12-01 15:41:14
~Zuzanna

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

2017-11-27 15:30:16
~Majka

Straciłam przy tabletkach Slimunox 10 kg w ciągu trzech miesięcy. Jestem bardzo zadowolona - nie spodziewałam się aż takiego efektu, tym bardziej, że zdołałam go utrzymać, bez powrotu dodatkowych kilogramów. Mam nadzieję, że tak już będzie - żałuję jednak, że dopiero tak późno zdecydowałam się na kurację z tabletkami

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.