wyszukanie zaawansowane

Galerie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

123RF

1/8

Organizm każdego człowieka różnie może reagować na spożywane pokarmy. Dietetyczka Lyn Genet-Recitas po latach obserwacji stworzyła listę produktów, na które silnie reagowali jej klienci. Okazało się, że wiele ze składników popularnych diet, które miały zapewniać efektywne odchudzanie, tak naprawdę sprawia, że tyjemy. Dietetyczka produkty te nazwała diabelskimi, ponieważ choć teoretycznie spożywanie ich powinno nieść wiele korzyści dla naszego zdrowia, to w rzeczywistości wiele osób nie wie, że powinno na nie uważać. Oto kilka najsilniej reaktywnych składników „zdrowej” diety.

Owsianka
To jeden z produktów żywnościowych, który cieszy się opinią superjedzenia, chociaż tak naprawdę jest dokładnie odwrotnie.

„Nawet nie zliczę, ilu moich klientów latami jadło owsiankę (która charakteryzuje się 85-procentową reaktywnością). Sądzili, że robią tak dla swojego dobra, tymczasem szkodzili swojemu zdrowiu i nie mogli schudnąć, a działo się tak z powodu dużego potencjału owsianki w zakresie wywoływania stanu zapalnego.” – opisuje Lyn Genet-Recitas w swojej książce pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze”.

Panuje powszechne przekonanie, że jedzenie owsianki wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Jeżeli owsianka jest dla ciebie produktem przyjaznym, to pewnie jej spożywanie pomoże ci uzyskać ten efekt. Jeżeli jednak może wywołać u ciebie stan zapalny, to prawdopodobnie doprowadzi do zwiększenia stężenia cholesterolu. Stan zapalny uruchamia wszystkie ukryte lub „uśpione” problemy zdrowotne, w tym wysoki poziom cholesterolu.

Tekst pochodzi z książki pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze” autorstwa Lyn Genet-Recitas (wyd. Laurum).

REKOMENDACJA
1/8
2017-11-16 10:52:09
~Gabryiella

Ja też zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona zx efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 miesiace czasu i znów cieszyłam się swoją dawną figurą

2017-11-12 16:52:10
~Krepa

Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Slimunox. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

2017-11-07 17:09:32
~Laura

Moim zdaniem odchudzanie z Slimunox jest znacznie łatwiejsze, wcześniej próbowałam na samej diecie i niestety efektów specjalnych nie było . Jak zaczełam brać te tabletki wszystko ruszyło w odpowiednią stronę, czyli waga w dół, samopoczucie w górę

2017-11-03 18:36:50
~Doris

Jeżeli chodzi o Slimunox to tym razem postawiłam na właściwe tabletki.To właśnie było to czego potrzebowałam jeżeli chodzi o odchudzanie.Skutecznie i szybko schudłam i teraz jest po problemie.

2017-10-28 19:01:34
~Beatris

Zdecydowanie tak dla Slimunox .Dla mnie to najlepsze tabletki jakie są dostępne.13 kg mniej w trzy miesiące dla mnie do wielki sukces.

2017-10-24 13:37:18
~Kasia

Moim zdaniem też zastosowanie Slimunox jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Po 3 miesiącach praktycznie miałam taką wagę jak przed ciążą

2017-10-19 10:29:34
~Elwira

Moim zdaniem nie ma obecnie opcji by odchudzić się bez stosowania w ogóle suplementów. Ja próbowałam prawie 4 lata.. I efekt dopiero nastąpił dopiero po tym jak zaczęłam brać Slimunox

2017-10-16 13:50:57
~Zyta

Slimunox był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

2017-10-13 13:18:37
~Luiza

Dla mnie sensacją jest to jak działa Slimunox.Nigdy wcześniej nie pomyślałabym że tabletki mogą być aż tak skuteczne.Dobrze sie stało że dałam się namówić na jego zakup.

2017-10-09 13:00:04
~Olga

Rzeczywiście im dłużej biorę Slimunox i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.