wyszukanie zaawansowane

Galerie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

7 diabelskich produktów w twojej diecie

123RF

1/8

Organizm każdego człowieka różnie może reagować na spożywane pokarmy. Dietetyczka Lyn Genet-Recitas po latach obserwacji stworzyła listę produktów, na które silnie reagowali jej klienci. Okazało się, że wiele ze składników popularnych diet, które miały zapewniać efektywne odchudzanie, tak naprawdę sprawia, że tyjemy. Dietetyczka produkty te nazwała diabelskimi, ponieważ choć teoretycznie spożywanie ich powinno nieść wiele korzyści dla naszego zdrowia, to w rzeczywistości wiele osób nie wie, że powinno na nie uważać. Oto kilka najsilniej reaktywnych składników „zdrowej” diety.

Owsianka
To jeden z produktów żywnościowych, który cieszy się opinią superjedzenia, chociaż tak naprawdę jest dokładnie odwrotnie.

„Nawet nie zliczę, ilu moich klientów latami jadło owsiankę (która charakteryzuje się 85-procentową reaktywnością). Sądzili, że robią tak dla swojego dobra, tymczasem szkodzili swojemu zdrowiu i nie mogli schudnąć, a działo się tak z powodu dużego potencjału owsianki w zakresie wywoływania stanu zapalnego.” – opisuje Lyn Genet-Recitas w swojej książce pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze”.

Panuje powszechne przekonanie, że jedzenie owsianki wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Jeżeli owsianka jest dla ciebie produktem przyjaznym, to pewnie jej spożywanie pomoże ci uzyskać ten efekt. Jeżeli jednak może wywołać u ciebie stan zapalny, to prawdopodobnie doprowadzi do zwiększenia stężenia cholesterolu. Stan zapalny uruchamia wszystkie ukryte lub „uśpione” problemy zdrowotne, w tym wysoki poziom cholesterolu.

Tekst pochodzi z książki pt. „Plan. Wyeliminuj zdrowe jedzenie od którego tyjesz... i szybko strać na wadze” autorstwa Lyn Genet-Recitas (wyd. Laurum).

REKOMENDACJA
1/8
2017-09-19 18:04:29
~Lena

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

2017-09-18 22:09:07
~Natalia

Mi przy odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Slimunx. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie

2017-09-16 18:05:45
~Gabryiela

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki Slimunox. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

2017-09-13 12:29:02
~Weronika

Nic nie cieszy kobiety tak jaki idealna waga i niedowierzanie koleżanek że można aż tyle schudnąć.Dzięki Slimunox w końcu i mi się to udało.Zeszczuplałam mam mnóstwo energii. Mam wrażenie że jestem teraz zupełnie inną osobą.

2017-09-05 12:21:22
~Dosia

Fakt na Slimunox udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.

2017-08-25 17:20:55
~Aleksandra

Dokładnie Slimunox to są tabletki które pomagają zdesperowanym kobieta pozbyć się nadwagi.Ich skład jest tak skomponowany aby odchudzanie było szybsze i bardziej efektywne.

2017-08-23 16:47:48
~Linda

Ja też jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. W końcu udało mi się osiągnąć, to co jeszcze nie tak dawno uważałam za niemożliwe. Pozbyłam się nadwagi

2017-08-19 16:23:54
~Żaneta

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Slimunox przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 38.

2017-08-10 17:20:58
~Ruda

Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Slimunox.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ruch i Slimunox.Cóż będę próbować może mi się uda.

2017-07-31 06:24:16
~Róża

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.