wyszukanie zaawansowane

Galerie

Chudnąć w zgodzie z naturą

Chudnąć w zgodzie z naturą

fot. JupiterImages

1/11

Cudowna pigułka, która sprawi, że nasze kilogramy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nie pojawi się na sklepowych półkach w najbliższym czasie. Warto więc skorzystać z tego, co ofiarowuje nam Matka Natura. Oto kilka niezwykłych, naturalnych środków, które w połączeniu z aktywnością fizyczną mogą dać świetne rezultaty w procesie odchudzania się.

REKOMENDACJA
1/11
2012-07-03 13:38:47
~ada

Drogie Panie ! szanująca się kobieta powinna wiedzieć co jest dla niej dobre i zdrowe. To ważne aby zawsze wyglądać i czuć się dobrze. Proponuje koniecznie poczytać o programie który będzie za was o to dbał. O zdrową wagę, świetną figurę i formę. Zajrzyjcie na www.idealnafigura.com/pewne i zobaczcie jak łatwo to osiągnąć. A przy tym nie musicie rezygnować z ulubionych dań.

2009-06-02 16:16:50
~Marko

Kluczem nie są żadne wynalazki i cuda na odchudzanie, ale siła woli. Sport+zbilansowana dieta redukcyjna=odchudzanie. Reszta to tylko dodatki.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.