wyszukanie zaawansowane

Galerie

Już czas odwiedzić dermatologa

Już czas odwiedzić dermatologa

123RF

1/7

Stan twojej skóry pozostawia wiele do życzenia. Niestety preparaty i kosmetyki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. A może problem tkwi głębiej… Warto przyjrzeć się nie tylko zewnętrznym, ale i wewnętrznym czynnikom. Poznaj objawy, które powinny zachęcić cię do wizyty u dermatologa.

Opalanie
Jeśli kiedykolwiek korzystaliście z solarium albo wiele razy doznaliście poparzeń słonecznych, nie czekajcie z wizytą u dermatologa. Każdy z nas przynajmniej raz w roku powinien sprawdzać znamiona, a dla miłośników słońca to obowiązkowy punkt na liście. Wczesne wykrycie zmian rakotwórczych może uratować życie. Nie można bagatelizować problemu.

Na podst. youbeauty.com (ms/mtr), fitness.wp.pl

REKOMENDACJA
1/7
Zobacz w innych serwisach:
Zdrowie & Fitness
Już czas odwiedzić dermatologa
Zdrowie & Fitness
Uważaj, maść może zaszkodzić
Zdrowie & Fitness
W szerszym kontekście
Zdrowie & Fitness
Nie daj się czerniakowi
Zdrowie & Fitness
Kobiecy punkt widzenia
2014-08-16 08:52:51
~maratończyk

Każdy może mieć dobre zdrowie i urodę , ale trzeba troche chęci i wiedzy. Cała prawda skrywana o aktywatorze wody Aqua Lyros Atara Golden . Krok w nowe tysiąclecie ,....szukaj i czytaj w necie . W STARYCH księgach jest napisane , że 100-latek będzie uważany za młodzieńca . Energia witalna podnosi wytrwałość, marzenia w zasięgu ręki - osiągasz życiowy cel

2014-07-07 10:49:52
~kasia

Odżywiam się zdrowo, jem owoce i warzywa, spożywam posiłki regularnie, nie stresuję się za bardzo. To i wiele innych wpływa, że dobrze wyglądam jak na swój wiek. Nie mam nadwagi, co w tych czasach coraz więcej z nas zmaga się z tym problemem. Ale nie ja. Polecam świetną metodę(idealnafigura.com/gberes), dzięki której teraz wyglądam lepiej, młodziej a co najważniejsze świetnie się czuję.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.