wyszukanie zaawansowane

Galerie

Naturalne sposoby na odświeżenie oddechu

Naturalne sposoby na odświeżenie oddechu

123RF

1/8

Nieprzyjemny zapach z ust fachowo zwany halitozą to często dolegliwość bardziej kłopotliwa dla otoczenia niż dla dotkniętej nią osoby. Jedno nie ulega jednak wątpliwości – z przykrym oddechem trzeba walczyć. Pomogą nam w tym naturalne sposoby stosowane od stuleci. Sprawdzały się, gdy nasi przodkowie nie mieli dostępu do specjalistycznych preparatów – sprawdzą się i teraz. Z korzyścią dla zdrowia.

Jak przekonać się, czy mamy nieświeży oddech? Można wykonać prosty test: należy polizać wierzch dłoni, odczekać chwilę i sprawdzić zapach. Inny sposób: przykładamy zwiniętą dłoń do ust, wydychamy powietrze, następnie przesuwamy dłoń przed nos i wąchamy. Jeśli zapach w jednym albo drugim przypadku będzie przykry, mamy problem ze świeżością oddechu. Co wtedy?

Tekst: Ewa Podsiadły - Natorska/ep/zdrowie.wp.pl

REKOMENDACJA
1/8
2014-07-17 11:17:55
~marta

Też miałam z tym problem.Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gber es ; idealnafigura.com/gberes)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.