wyszukanie zaawansowane

Galerie

8 produktów, które najlepiej odtruwają organizm

8 produktów, które najlepiej odtruwają organizm

123RF

1/8

Detoksykacja, czyli usuwanie toksyn z organizmu, jest częścią dbania o zdrowie. Co prawda narosło wokół niej wiele mitów, które powstają dlatego, że określenie „detoksykacja” kojarzone jest głównie z drastycznymi metodami odtruwania organizmu. Tymczasem istnieje wiele produktów, które można jeść nawet codziennie, by uzyskać efekt delikatnego i całkowicie naturalnego oczyszczania ciała z toksyn.

Buraki
Nie ma lepszego sposobu na naturalną detoksykację organizmu niż buraki. Zawierają witaminy B3, B6, C i beta-karoten. Są także cennym źródłem żelaza, magnezu, cynku i wapnia. Wszystkie te składniki są niezbędne dla prawidłowego przebiegu naturalnej detoksykacji i eliminacji zbędnych produktów przemiany materii. Buraki są również niezwykle cenne dla właściwego funkcjonowania wątroby i pęcherzyka żółciowego, czyli najważniejszych pod kątem „wyłuskiwania” i usuwania toksyn, narządów. Ważną rolę odgrywają także duże ilości zawartego w burakach błonnika, który poprawia trawienie i przyspiesza eliminację zbędnych produktów przemiany materii.

REKOMENDACJA
1/8
Zobacz w innych serwisach:
2014-07-23 13:34:21
~Artur

Ja usuwam nadwyzki recznie....I zdrowy, jak kon !

2014-07-22 20:02:05
~maria65

na oczyszczenie organizmu poję ocet jabłkowy ojca mateusza. świetnie działa na jelita. eliminuje wzdęcia i zaparcia. polecam.

2014-07-22 12:11:55
~kasia

Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem. Nie mogła znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła mi coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres). Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te zbędne kg, wiem tylko, że nie głodowałam i jadłam ulubione potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.