wyszukanie zaawansowane

Galerie

Masz ochotę na czekoladę, mięso, ser? Rozszyfrowujemy zachcianki

Masz ochotę na czekoladę, mięso, ser? Rozszyfrowujemy zachcianki

123RF

1/5

Każdy to zna. Nagle czujemy, że musimy pochłonąć tabliczkę czekolady, kawałek sera lub kotlecika. Zachcianki to nie jedynie przypadłość kobiet w ciąży, jak sądzą niektórzy. Możemy im ulegać, ale pamiętajmy, że są to sygnały alarmowe organizmu, że czegoś mu brakuje. Dowiedz się, czego.

Ser

Marzysz o kawałku Cheddara lub Goudy? Wyniki badań prawdopodobnie wykażą, że cierpisz na niedobory wapnia. To jeden z podstawowych minerałów w organizmie. Wpływa na dobry stan kości i zębów, dba o kondycję mięśni.

Najcenniejszym źródłem wapnia jest nabiał, a także łosoś i sardynki z puszki, brokuły i migdały. By przyswoić wapń, potrzebujesz witaminy D. Latem organizm produkuje ją dzięki przebywaniu na słońcu. Wystarczy 10-15 minut dziennie. Jesienią i zimą należy pamiętać o suplementacji.

Tekst: (kg)/(sr), zdrowie.wp.pl

Kliknij i dowiedz się, czym jest wstrząs anafilaktyczny

REKOMENDACJA
1/5
2015-01-25 20:39:07
~dr

NOWOŚĆ !!!! dr . Tu zadbaj o swoje zdrowie, naprawdę warto, link: http://prezentacja.s7team.co m/p,PQU98254367.html

2014-08-12 12:42:40
~kasia

Dawniej zawsze miałam z tym problem szczególnie po tuczących i cięzkostrawnych potrawach. Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety. Próbowałam różnych sposobów. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) Chcesz się dowiedzieć więcej? zajrzyj www.idealnafigura.com/gbere s

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.