wyszukanie zaawansowane

Galerie

8 sposobów na kalorie

8 sposobów na kalorie

123RF

1/8

Żeby pozbyć się 1 kg tkanki tłuszczowej, trzeba spalić nieco ponad 7700 kcal. Aby dokonać tego w dwa tygodnie, należy każdego dnia albo zjadać o 550 kcal mniej, niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne organizmu, albo o tyle zwiększyć wydatek energetyczny. Oto nasz prosty sposób na „zaoszczędzenie” ponad 500 kcal każdego dnia.

Żuj, zanim połkniesz
Dokładne gryzienie włożonych do ust porcji jedzenia sprawia, że zdążysz się najeść, zanim pochłoniesz zbyt dużo. W ten sposób można zjeść o 70 kcal mniej podczas posiłku.

Tekst: Ewa Janczak-Cwil, hellozdrowie.pl

Hellozdrowie.pl

REKOMENDACJA
1/8
2015-07-23 19:24:19
~Maryska

Zawsze przeszkadzały mi moje oponki na brzuchu,parę razy próbowałam się ich pozbyć ,ale jakoś nie wychodziło.Koleżanka z biura poleciła mi Foreverslim i dałam się namówić.Po trzech miesiącach mogłam sobie wreszcie kupić taką fajną sukienkę o której zawsze marzyłam.

2015-01-01 20:25:31
~cherii

Żeby schudnąc nie trzeba zbyt wiele wystarczy zmiana nawyków żywieniowych trochę ruchu i dobre tabletki na odchudzanie takie jak Foreverslim.To dzięki tym tabletka bezproblemowo można przejść przez dietę i chudnąc w zdrowy sposób.

2014-09-05 11:07:25
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

2014-09-04 17:16:48
~Zibi

Ale się uśmiałem....

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.