wyszukanie zaawansowane

Galerie

Tego nie jedz przed randką

Tego nie jedz przed randką

123RF

1/6


Randka w planach? Zanim wpadniesz w romantyczny nastrój, zwróć uwagę na swoją dietę. Nieświeży oddech, wzdęcia, zmęczenie czy częste wizyty w toalecie sprawią, że nawet miliony cykad, świece i serenady zdadzą się na nic. Tych produktów i potraw lepiej unikaj.

Guma do żucia
Jest świetna, bo odświeża oddech. A nic tak nie zepsuje randki jak nieświeży oddech! Ale niektóre osoby namiętnie żujące gumę mogą mieć problem w postaci wzdętego brzucha.

Problem wynika z nadmiernego połykania powietrza podczas żucia gumy. Ten sam efekt wywołuje jedzenie w pośpiechu. Najlepiej zjeść lekki posiłek, przeżuwając powoli, co pozwoli uniknąć nadmiernego połykania powietrza, a tym samym nieprzyjemnie powiększającego się obwodu twojej talii.

Tekst: Małgorzata Różańska

hellozdrowie.pl

Hellozdrowie.pl

REKOMENDACJA
1/6
2018-06-13 23:56:38
~Amelka

Ja się stresowałam w ostatnim czasie bo przez wzdęcia które mnie łapały po posiłkach miałam brzuch jak w ciąży. Dobrze, że trafiłam na kolonbiotic - stosowałam go tydzień i udało się pozbyć tych wzdęć

2014-09-08 12:46:43
~kasia

Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem.Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg!. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gb eres).Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.