wyszukanie zaawansowane

Galerie

8 diet, których nigdy nie próbuj

8 diet, których nigdy nie próbuj

123RF

1/9

Diety, od których lepiej trzymać się z daleka

Biorąc pod uwagę liczbę funkcjonujących diet odchudzających można dojść do wniosku, że każdego dnia powstaje kolejna. Większość z nich opiera się na tej samej zasadzie: wymyśl coś, czego dotąd jeszcze nie było i ogłoś świtu, że to najlepszy i najszybszy sposób na schudnięcie. Niektóre z tych diet rzeczywiście powodują krótkotrwałą utratę wagi, większość jest jednak niepraktycznych lub wręcz niebezpiecznych dla zdrowia. Oto diety, od których lepiej trzymać się z daleka.

Kliknij i dowiedz się, czym jest wstrząs anafilaktyczny

REKOMENDACJA
1/9
2015-03-09 10:12:12
~Madzik

Zmiana nawyków żywieniowych najlepiej połączona z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami. Długo nie mogłam tego ogarnąć w odpowiedni sposób i w końcu stwierdziłam, że czas na poradę specjalisty. Skorzystałam z odchudzania online (http://lionfitness.pl/) gdzie eksperci na podstawie wywiadu układają ci indywidualne menu i zestaw treningowy co w połączeniu daje najbardziej efektywne wyniki:)

2015-01-01 20:21:53
~panda

Na swojej drodze do normalnej wagi przetestowałam nie jedną diete.I skutki był raczej marne.Trwale schudnąc pomogły mi dopiero amerykańskie tabletki Foreverslim.To dzięki nim pozbyłam się całej nadwagi nie męcząc się na diecie ani na siłowni.

2014-09-10 19:25:34
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

2014-09-09 22:11:01
~Krissa

Ja na pewno dla ładnej figury nie zrezygnowałabym z jedzenia mięsa. jestem mięsożercem i nie wstydze sie tego :P na głodówki też się nie piszę. wystarczy jeść regulanie, z głową i pić wspomagający suplement(ja wybrałam ziołowy Slimtox) i mozna szybko zrzucić kilka kg

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.