wyszukanie zaawansowane

Galerie

10 zapachów, które poprawiają zdrowie i samopoczucie

10 zapachów, które poprawiają zdrowie i samopoczucie

123RF

1/11

Zapachy mają wielką moc. Mogą pomóc złagodzić przykre dolegliwości, skutecznie poprawiają nastrój, a niekiedy nawet leczą. Oto aromaty, którymi warto się otaczać.

Jak wypełnić pokój zapachem?

Jest wiele sposobów na to, by otulić się leczniczym zapachem. Zadbajmy o to, by w naszym otoczeniu znalazły się aromatyczne zioła i owoce. Warto kupować zapachowe świece, saszetki czy odświeżacze powietrza. Można również na własną rękę zrobić woreczek pełen suszonych ziół, skórek, liści itp. Najlepszym sposobem na otulenie się aromatem jest sięgnięcie po olejki eteryczne z roślin. Dzięki nim można złagodzić dolegliwości fizyczne i psychiczne, odprężyć się, odzyskać równowagę emocjonalną. Olejki można wcierać w skórę, wdychać, wypełniać nimi pomieszczenia (np. dzięki specjalnym kominkom), dodawać do kąpieli czy stosować w postaci okładów.

EPN/mmch/WP Zdrowie&Fitness

REKOMENDACJA
1/11
2015-03-24 13:19:56
~KASIA

Trzeba dobrać odpowiednią dietę, ćwiczyć, po drugie trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych każdego dnia. Ja znalazłam świetne rozwiązanie, nie muszę zastanawiać się co mam jeść, jem bardzo pożywne posiłki a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Do tego poleciła mi znajoma świetny program o którym możecie poczytać na (www.idealnafigura24.pl)

2015-03-23 11:40:55
~Amator

Czy ktoś może mi powiedzieć na jakim krzaku, drzewie rośnie czekolada?!

2015-03-23 10:52:02
~Monika Nowicka

Fajny artykuł oby takich więcej :). Sama korzystam z firmy Vera Nord oferująca zapachy wymienione w tym artykule i dużo więcej bo ponad 250 zapachów. Zachęcam do nowych eksperymentów zapachowych i wspaniałych doznań :)

2015-03-22 18:02:30
~BatNaNiewolnika

a jak już będziecie zdrowi to do roboty za miskę ryżu do 67 roku życia !!

2015-03-22 16:40:30
~Ewa

a czy widzieliście już najnowsze wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie? wyniki dostępne na stronie rtno.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.