wyszukanie zaawansowane

Galerie

11 sposobów na to, by wolniej się starzeć

11 sposobów na to, by wolniej się starzeć

fot. JupiterImages

1/11

Nie przejadaj się!

Chcesz żyć dłużej? Jedz mniej! A dokładniej – nie jedz więcej, niż powinieneś. Odżywiaj się zdrowo, zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem energetycznym. Utrzymywanie w miarę stałej, prawidłowej wagi sprawia, że nasz organizm lepiej radzi sobie z wszelkimi obciążeniami. Nadwaga, często wynikająca z przejedzenia na pewno nie służy temu, by żyć długo, ciesząc się dobrym zdrowiem.

REKOMENDACJA
1/11
2017-06-29 21:36:10
~Joasia

Dla mnie mój wygląd jest bardzo ważny. Oczywiście nie przesadzam i nie wszczepiam sobie silikonu gdzie popadnie, ale nie chcę za szybko się zestarzeć więc dbam o siebie i dość często uczęszczam do kosmetologów. Od dwóch lat jestem stałą pacjentką w SCM estetic, bo przekonuje mnie ich oferta i wiem, że mają profesjonalny sprzęt. Ostatnio miałam zabieg na twarz z osoczem bogatopłytkowym i jestem bardzo zadowolona z efektu.

2009-07-18 00:01:50
~lolo

biala smierc to amfetamina i kokaina a nie cukier

2009-07-18 00:01:14
~Marek

Znowu slogany typu: jedz mniej cukru, uważaj na cholesterol, dbaj o zdrowie i może jeszcze myj uszy. Moja babcia i dziadek jedli widać niezdrowo, a żyli ponad 80. Chyba dlatego, że nie czytali podobnych jak ten artykułów.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.