wyszukanie zaawansowane

Galerie

Triki dietetyczki, które ułatwiają odchudzanie

Triki dietetyczki, które ułatwiają odchudzanie

Shutterstock

1/10

Jeśli ktoś przekonuje, że można stracić na wadze bez zmian żywieniowych i zwiększenia aktywności fizycznej, to albo kłamie, albo proponuje rozwiązania, które prawdopodobnie są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Niestety, utrata wagi wymaga pewnych wyrzeczeń. Jednak istnieje wiele łatwych i prostych trików, które zwiększają skuteczność diety, pomagają w niej wytrwać lub pozwalają wprowadzić mniej radykalne zmiany do jadłospisu. Okołokulinarne sztuczki proponuje specjalistka ds. żywienia człowieka Barbara Dąbrowska-Górska.

Na zakupy z prababcią

Kiedyś usłyszałam pewną radę i uważam, że trafia ona w żywieniowe sedno: "nie jedz niczego, czego twoja prababka nie uznałaby za jedzenie". W oryginale zamiast prababci była babcia, ale powiedzenie ma już dobrych kilka lat, a współczesne babcie niestety otarły się o takie nowinki gastronomiczne jak serek topiony, pasta rybna z tubki, "dmuchane" pieczywo do tostów czy burgerów, zupy w proszku i wiele innych podobnych wynalazków.

Natomiast prababcia, gdyby ją zabrać do współczesnego marketu, nie miałaby pojęcia, czym jest większość "smakołyków" zalegających na półkach. Wybierajmy więc to, co starsza pani "rozpozna" jako jedzenie - warzywa, owoce, mięso, "nieudziwniony" nabiał. Unikajmy tych działów, które serwują gotowe przysmaki z bardzo długim okresem przydatności do spożycia. Często bowiem problemem jest nie tyle ilość jedzenia, co jego jakość.

AD/mmch/WP Zdrowie&Fitness

REKOMENDACJA
1/10
2018-02-21 18:34:55
~Romka

Też mi się wydawało że nie dam rady schudnąc bo już próbowałam tyle razy i nic z tego nie było.Ale dobrze że podjęłam decyzję o zakupie Slimunox nie mogłam podjąć lepszej decyzji.Dzięki Slimunox skutecznie udało mi się schudnąć.

2018-02-03 14:40:25
~Otylia

Ja się na temat Slimunox nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Slimunox jest spadek wagi o 15 kg.

2017-11-26 17:57:12
~Jolanta

Ja zdecydowałam się na zakup Foreverslimu ponad pół roku temu. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące. Schudłam w tym czasie 15 kilo i od tego momentu nie mam praktycznie problemów z wagą. Więc jak chcecie czegoś dokonać do lata, to faktycznie czas ku temu najwyższy

2017-10-30 14:32:44
~Matylda

Ja zdecydowałam się na Slimunox i jak się na razie okazuje, było to chyba dobre rozwiązanie, bo waga systematycznie od półtora miesiąca spada. Oby się to tylko utrzymało...

2017-10-03 19:17:42
~Jagoda

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie foreverslim. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo foreverslim nie zawiera dnp i jest oparty na naturalnych składnikach...

2017-09-24 19:47:47
~Jagoda

Może będę nudna ale mi również pomógłSlimunox.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.

2017-08-25 17:06:32
~Tosia

Żeby Slimunox, na Ciebie fajnie zadziałała właśnie potrzebujesz do niego diety i ruchu, jest to wspomagacz w odchudzaniu, nie wierze że bez niego schudłabym 13 kilogramów w 3 miesiące, i to bez żadnego efektu jojo,jestem juz rok po skończonej kuracji i kilogramy jak spadły tak stoją w miejscu

2017-06-04 19:52:06
~Ola

Fakt na Foreverslimie udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia

2017-05-30 18:49:30
~Kornelia

Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Foreverslim odchudza skutecznie ale bezpiecznie.

2017-04-04 22:13:08
~Kaja

To jak teraz wyglądam zawdzięczam w większości tabletka Slimunox.To one pozwoliły na o wiele szybszy spadek wagi.Dieta też była ale to te tabletki wykonały większość roboty.Polecam wszystkim odchudzającym się.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.