wyszukanie zaawansowane

Galerie

Triki dietetyczki, które ułatwiają odchudzanie

Triki dietetyczki, które ułatwiają odchudzanie

Shutterstock

1/10

Jeśli ktoś przekonuje, że można stracić na wadze bez zmian żywieniowych i zwiększenia aktywności fizycznej, to albo kłamie, albo proponuje rozwiązania, które prawdopodobnie są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Niestety, utrata wagi wymaga pewnych wyrzeczeń. Jednak istnieje wiele łatwych i prostych trików, które zwiększają skuteczność diety, pomagają w niej wytrwać lub pozwalają wprowadzić mniej radykalne zmiany do jadłospisu. Okołokulinarne sztuczki proponuje specjalistka ds. żywienia człowieka Barbara Dąbrowska-Górska.

Na zakupy z prababcią

Kiedyś usłyszałam pewną radę i uważam, że trafia ona w żywieniowe sedno: "nie jedz niczego, czego twoja prababka nie uznałaby za jedzenie". W oryginale zamiast prababci była babcia, ale powiedzenie ma już dobrych kilka lat, a współczesne babcie niestety otarły się o takie nowinki gastronomiczne jak serek topiony, pasta rybna z tubki, "dmuchane" pieczywo do tostów czy burgerów, zupy w proszku i wiele innych podobnych wynalazków.

Natomiast prababcia, gdyby ją zabrać do współczesnego marketu, nie miałaby pojęcia, czym jest większość "smakołyków" zalegających na półkach. Wybierajmy więc to, co starsza pani "rozpozna" jako jedzenie - warzywa, owoce, mięso, "nieudziwniony" nabiał. Unikajmy tych działów, które serwują gotowe przysmaki z bardzo długim okresem przydatności do spożycia. Często bowiem problemem jest nie tyle ilość jedzenia, co jego jakość.

AD/mmch/WP Zdrowie&Fitness

REKOMENDACJA
1/10
2018-08-12 20:15:17
~Kaja

W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało konkretny wymiar - 14 kg mniej na wadze 3 rozmiary mniej w ubraniach... Jedyny minus tego wszystkiego, z punktu widzenia męża, to potrzeba całkowitej wymiany moich rzeczy w garderobie

2018-06-09 21:03:02
~Renata

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiące schudłam 14 kilo, co jest dla mnie rekorowym wynikiem.

2018-06-02 18:30:06
~Danka

Rzeczywiście mam po Foreverslimie duże zmiany, przede wszystkim pod względem ochoty na jedzenie. W zasadzie nigdy wcześniej aż tak szybko nie chudłam. U mnie ma to polegać na zmianie stylu życia. Nadwagę mam bardzo dużą, i wiem, że jeśli nie zmienię diametralnie stylu, to źle się to dla mnie skończy.

2018-05-06 18:45:52
~Ola

Moim zdaniem, jęzlei chodzi o tabletki odchudzające to tak tylko Slimunox.Stosowałam je wiosną przed trzy miesiące i po tej kuracji udało mi się zrzucić ponad 15kg. Njawazniejsze, ze nie było po tym żadnego efektu jo-jo, jak to miałam w przypadku wcześniejszych innych produktów.

2018-04-29 20:26:09
~Edyta

Moim zdaniem, jęzlei chodzi o tabletki odchudzające to tak tylko Slimunox.Stosowałam je wiosną przed trzy miesiące i po tej kuracji udało mi się zrzucić ponad 15kg. Njawazniejsze, ze nie było po tym żadnego efektu jo-jo, jak to miałam w przypadku wcześniejszych innych produktów.

2018-04-05 13:10:57
~Cecylia

Wybrałam Slimunox i z tego wyboru jestem bardzo zadowolona.Udało mi się kupic te tabletki w fajnej promocji.W cenie trzech opakowań dostałam cztery.Patrząc na efekty jakie już uzyskałam myślę że jedno opakowanie będę mogła komuś. dać.Tabletki jak najbardziej warte swojej ceny.

2018-02-21 18:34:55
~Romka

Też mi się wydawało że nie dam rady schudnąc bo już próbowałam tyle razy i nic z tego nie było.Ale dobrze że podjęłam decyzję o zakupie Slimunox nie mogłam podjąć lepszej decyzji.Dzięki Slimunox skutecznie udało mi się schudnąć.

2018-02-03 14:40:25
~Otylia

Ja się na temat Slimunox nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Slimunox jest spadek wagi o 15 kg.

2017-11-26 17:57:12
~Jolanta

Ja zdecydowałam się na zakup Foreverslimu ponad pół roku temu. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące. Schudłam w tym czasie 15 kilo i od tego momentu nie mam praktycznie problemów z wagą. Więc jak chcecie czegoś dokonać do lata, to faktycznie czas ku temu najwyższy

2017-10-30 14:32:44
~Matylda

Ja zdecydowałam się na Slimunox i jak się na razie okazuje, było to chyba dobre rozwiązanie, bo waga systematycznie od półtora miesiąca spada. Oby się to tylko utrzymało...

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.