wyszukanie zaawansowane

Galerie

Triki dietetyczki, które ułatwiają odchudzanie

Triki dietetyczki, które ułatwiają odchudzanie

Shutterstock

1/10

Jeśli ktoś przekonuje, że można stracić na wadze bez zmian żywieniowych i zwiększenia aktywności fizycznej, to albo kłamie, albo proponuje rozwiązania, które prawdopodobnie są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Niestety, utrata wagi wymaga pewnych wyrzeczeń. Jednak istnieje wiele łatwych i prostych trików, które zwiększają skuteczność diety, pomagają w niej wytrwać lub pozwalają wprowadzić mniej radykalne zmiany do jadłospisu. Okołokulinarne sztuczki proponuje specjalistka ds. żywienia człowieka Barbara Dąbrowska-Górska.

Na zakupy z prababcią

Kiedyś usłyszałam pewną radę i uważam, że trafia ona w żywieniowe sedno: "nie jedz niczego, czego twoja prababka nie uznałaby za jedzenie". W oryginale zamiast prababci była babcia, ale powiedzenie ma już dobrych kilka lat, a współczesne babcie niestety otarły się o takie nowinki gastronomiczne jak serek topiony, pasta rybna z tubki, "dmuchane" pieczywo do tostów czy burgerów, zupy w proszku i wiele innych podobnych wynalazków.

Natomiast prababcia, gdyby ją zabrać do współczesnego marketu, nie miałaby pojęcia, czym jest większość "smakołyków" zalegających na półkach. Wybierajmy więc to, co starsza pani "rozpozna" jako jedzenie - warzywa, owoce, mięso, "nieudziwniony" nabiał. Unikajmy tych działów, które serwują gotowe przysmaki z bardzo długim okresem przydatności do spożycia. Często bowiem problemem jest nie tyle ilość jedzenia, co jego jakość.

AD/mmch/WP Zdrowie&Fitness

REKOMENDACJA
1/10
2019-01-30 09:58:33
~Pomponik

Ja mogę z całego serduszka Wam polecić Reducer Thermo Extreme. Odchudzanie z nim zyskuje zupełnie nowy wymiar i jest o wiele przyjemniejsze!!! Zobaczcie sobie, jakie dobre opinie zbiera https://tluszcz-stop.pl/najlepszy-s palacz-tluszczu-ranking/ !!!

2019-01-11 18:00:59
~Fabia

Ja akurat zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu.14 kg mniej

2018-12-28 18:43:39
~Małgosia

Ja z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox jestem bardzo zadowolona. W końci moja waga spadłą o całe 13 kilo i mogę stwierdzić, ze według wszelkich możliwych kalkulatorów nie mam nadwagi

2018-12-28 09:39:14
~aga

Chcecie schudnąć szybko ? polecam Wam figurena. Sama schudłam 12kg a nie wierzyłam że to możliwe.. poleciła mi koleżanka

2018-12-13 09:44:08
~agata

wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki figurena. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

2018-11-28 20:10:46
~Maciejka

Straciłam przy tabletkach Slimunox 10 kg w ciągu trzech miesięcy. Jestem bardzo zadowolona - nie spodziewałam się aż takiego efektu, tym bardziej, że zdołałam go utrzymać, bez powrotu dodatkowych kilogramów. Mam nadzieję, że tak już będzie - żałuję jednak, że dopiero tak późno zdecydowałam się na kurację z tabletkami

2018-11-20 22:12:06
~Bożena

Skuteczność Slimunox według mnie bardzo wysoka.Biorę go dwa miesięcy i jestem lżejsza o 8 kg.Więc moja opinia o tym suplemencie jest pozytywna.

2018-10-28 20:15:54
~Jadzia

Jak dla mnie to,że zastosowałam Forverslim okaząło sie idelanym wyjściem, w końcu dzięki jakiemuś wspomaganiu udało mi się poznbyc nadwagi.Skutecznym sposobem okazało się zablokowanie chęci na słodycze, a w tej roli idealnie spisały się te tabletki

2018-08-12 20:15:17
~Kaja

W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało konkretny wymiar - 14 kg mniej na wadze 3 rozmiary mniej w ubraniach... Jedyny minus tego wszystkiego, z punktu widzenia męża, to potrzeba całkowitej wymiany moich rzeczy w garderobie

2018-06-09 21:03:02
~Renata

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiące schudłam 14 kilo, co jest dla mnie rekorowym wynikiem.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.