wyszukanie zaawansowane

Galerie

Produkty, których nie należy stosować na słońcu

Produkty, których nie należy stosować na słońcu

1/6

Kąpiele słoneczne to przyjemność, na którą wielu z nas czeka cały rok. Żeby były bezpieczne, powinniśmy oczywiście stosować je z umiarem, a skórę zabezpieczać kremem z filtrem. To jednak nie wszystko. Istnieje szereg substancji, które w połączeniu z promieniami słonecznymi wywołują przykre dolegliwości. Znajdziemy je w lekach, kosmetykach i jedzeniu. Zanim więc rozłożymy ręcznik na plaży, dowiedzmy się, czego słońce nie lubi. W innym przypadku musimy liczyć się ze zmianami skórnymi, złym samopoczuciem, a nawet udarem. Listę produktów, z których powinniśmy zrezygnować, planując plażowanie, opracowała i omówiła Agnieszka Wasik, specjalista chorób wewnętrznych z kliniki Invicta.

AD/mmch/WP Zdrowie&Fitness

REKOMENDACJA
1/6
2016-04-19 10:31:41
~kasia

Trzeba dobrać odpowiednią dietę, ćwiczyć, po drugie trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych każdego dnia. Ja znalazłam świetne rozwiązanie, jem bardzo pożywne i ulubione posiłki a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. idealnafigura.com/gberes

2015-07-09 10:37:04
~Karina

Sprawdźcie również wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie, wyniki dostępne na stronie rtno.pl

2015-07-09 10:31:48
~Iza

Dla tych, którzy są zainteresowani zdrowym trybem życia i odżywiania mogę polecić koktajlewarzywne.pl Super sprawa; prowadzę aktywny tryb życia - kajaki, rowery, konie, biegi... Koktajl mam zawsze przy sobie i gdy tylko braknie mi sił to wolę go wypić i zadbac o zdrowie niż na siłe obzerac się fastfoodami czy pic cole.

2015-07-07 12:55:42
~kasia

Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem. Nie mogła znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła mi coś rewelacyjnego jestemwellness.eu Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te zbędne kg, wiem tylko, że nie głodowałam i jadłam ulubione potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.