wyszukanie zaawansowane

Galerie

Jak seks wpływa na nasze zdrowie?

Jak seks wpływa na nasze zdrowie?

fot. JupiterImages

1/11

Dotyk ukochanej osoby, poranna czułość, maleńkie gesty prowadzące ku spełnieniu… Któż tego nie pragnie? Stosunek seksualny wraz z całą uczuciową otoczką, grą wstępną oraz pieszczotami tuż po, stanowi niezwykle ważną część naszego życia. O seksie mówi się poza tym, iż ma zbawienny wpływ na nasz organizm jak i samopoczucie. Spróbujmy zatem przyjrzeć się, jak dokładnie seks wpływa na nasze życie.

REKOMENDACJA
1/11
2017-03-26 21:23:35
~Darioman

Seks to zdrowie, ale by móc go uprawiać trzeba być zdrowym, dbać o siebie, brać suplementy diety wspomagające erekcję (to w przypadku panów). Od kiedy stosuję regularnie Permen King moje życie seksualne rozkwitło, polecam.

2014-05-04 14:34:55
~Ela24

Seks przynosi same korzyści dla naszego zdrowia, odmładza, dodaje energii, poprawia samopoczucie ważne aby sprawiał przyjemność obojgu. U nas pojawił się problem suchości pochwy co znacznie utrudniło zbliżenia, rozwiązaniem okazał się provag żel, który oprócz tego że nawilża, łagodzi podrażnienia to również zapewnia odpowiednie pH pochwie, chroniąc przed infekcjami. Teraz seks jest jeszcze przyjemniejszy.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.