wyszukanie zaawansowane

Galerie

Menopauza nie musi oznaczać tycia!

Menopauza nie musi oznaczać tycia!

fot. JupiterImages

1/10

Mianem menopauzy określa się ostatnią miesiączkę w życiu kobiety. Menopauza pojawia się między 45 a 55 rokiem życia. Mniej więcej w tym czasie dochodzi do wygaśnięcia czynności jajników, które produkują zmniejszoną ilość hormonów płciowych - estrogenów i progesteronu. Menopauza najpierw przejawia się zaburzeniami miesiączkowania, a później jej zaniknięciem.

Tagi: menopauzafiguratyciekobieta
REKOMENDACJA
1/10
2016-07-29 18:57:21
~Renata

Dziewczyny! Tylko Ligunin, odkąd go stosuje nie wiem co to problemy z menopauzą :D

2015-08-20 21:52:44
~Kinga

Ja od początku menopauzy stosuje Menopauzin oraz dużo ćwiczę.Wystarczy trochę chęci i motywacji i wszystko jest możliwe.Nie stosuje diet i nie przytyłam ani kilograma.

2014-05-04 13:51:03
~Felicja

Od pół roku stosuje hormonalną terapię zastępczą pod kontrolą ginekologa, równocześnie przyjmuje suplement diety harmonellę, która nie tylko chroni serce i wątrobę ale również pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, dzięki obecności chromu, poprawia również kondycję włosów, skóry i paznokci, więc nie trzeba stosować niczego więcej.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.